Графік роботи ЛоксМайстер у святкові дні

Шановні Клієнти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер! Щиро дякуємо кожному з Вас за довіру, яку  ви виявляєте, користуючись послугами та купуючи продукцію  у ЛоксМайстер!
 
У переддень Нового року хочемо щиро побажати  з легкістю знаходити ключі до вирішення будь-яких завдань. Нехай щодня перед Вами відкриваються потрібні двері. Зичимо, аби у 2012 Ви завжди знали код доступу до успішних комбінацій у справах, сімейного затишку та натхнення. Нехай Ваше життя та життя Ваших близьких буде безпечним і щасливим!
 
Повідомляємо графік роботи магазинів мережі ЛоксМайстер у святкові дні:
31 грудня 2011 – вихідний
01-02 січня 2012 – вихідний
03-05 січня 2012 – робочі дні
06 січня 2012 – магазини працюватимуть до 16-00
07-08 січня 2012 – вихідний

Більш детальна інформація на  www.blog.locksmaster.ua

 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *