Як ефективно захистити житло на час літньої відпустки

Літо – не тільки час відпусток для більшості наших громадян, а й гаряча пора для квартирних злодіїв, які саме зараз найбільш активно "кують залізо, не відходячи від каси". Адже коли власники квартир у від’їзді, набагато простіше організувати пограбування квартири або заміського будинку. А щоб Ваша власність не стала легкою здобиччю шахраїв, необхідно в першу чергу приділити додаткову увагу безпеці свого житла.

Поради найкращих фахівців мережі магазинів «ЛоксМайстер» допоможуть Вам зі спокійною душею не тільки добре відпочити, не турбуючись за своє майно, а й значно посилити безпеку власного будинку, перетворивши його на справжню неприступну фортецю. 

 
Фахівці магазину «ЛоксМайстер Днiпро» для забезпечення належної безпеки в першу чергу рекомендують звернути увагу на вікна та двері Вашої оселі. Вони, як мінімум, повинні мати справні замки.
 
У дверях мають стояти не менше двох замків з різною конструкцією запірного механізму або один, двосистемний замок. Вікна не можна залишати відкритими, навіть на провітрювання. У мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент замків і замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, NEMEF®, SANTOS®, VEGA®, для всіх сегментів споживачів: від економ-до преміального рівня, які забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення.
 

 

Також наші фахівці рекомендують оснастити квартиру або будинок охоронною та пожежною сигналізацією з подальшою здачею під охорону. Економ-варіант – установка на вікна та двері найпростіших звукових сирен (ревунів), що будуть спрацьовувати на їх відкриття і матимуть потаємну кнопку для відключення.
 
Збираючись виїхати у відпустку на тривалий час, цінні речі інтер’єру краще перевезти до родичів або друзів. Гроші, дорогі прикраси і цінні папери ми рекомендуємо помістити на зберігання в спеціально орендовану банківську комірку.
 
Якщо Ви плануєте залишити вдома цінності, гроші, важливі документи або зброю, обладнайте будинок сейфом. В ідеалі, сейф має бути вмонтований в стіну або в підлогу. Добре також, якщо сейф буде прихований від сторонніх очей. Вибрати і встановити хороший сейф Вам допоможуть фахівці мережі «ЛоксМайстер», які вже не перший рік займаються продажем і монтажем сейфів як вітчизняного (Паритет-К, Україна) так і іноземного (J. SH, Ізраїль) виробництва.
 
Все цінне майно, яке знаходиться в будинку, бажано застрахувати. На усі цінні речі, що залишилися в квартирі,  складіть опис, сфотографуйте їх, перепишіть заводські номери Вашої домашньої електроніки. Усі ці заходи, у разі пограбування Вашої оселі, значно полегшать пошук майна правоохоронними органами та підвищать імовірність його повернення.
 
Також попросіть листоношу тимчасово не доставляти Вам пошту. Переповнена поштова скринька чітко вказує на відсутність господарів. Непоганим варіантом буде попросити когось із сусідів або друзів забирати Вашу пошту з ящика.
 
 
Якщо Ви живете у приватному будинку – приберіть з двору предмети, які можуть полегшити грабіжникам завдання проникнення у будинок (сходи, табурети, стільці, лавки, бочки і т.п.). Перевірте, щоб сараї та гаражі були надійно закриті – не надавайте можливості злодіям легко скористатися для пограбування Вашої оселі Вашими ж інструментами. У разі потреби фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» з радістю допоможуть підібрати Вам високоякісний навісний замок від найкращих світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY® або TOKOZ®.
 
Можна залишити в своїй квартирі ввімкнене радіо – ззовні буде створюватися враження, що вдома хтось є. Ще для цих цілей можна придбати і встановити спеціальне електронне годинникове реле, підключивши до нього джерела світла, які є в квартирі і, якщо це приватний будинок, – зовнішнє освітлення. Через довільні (задані в налаштуваннях) проміжки часу воно буде вмикати і вимикати лампочки з настанням темного часу доби в різних приміщеннях, створюючи повну видимість знаходження людей у будинку.
 
Дотримуючись цих простих порад і не забуваючи, звичайно, про основні способи захисту (високоякісні двері, надійні замки, високосекретні циліндри, захисна фурнітура, решітки на дверях і вікнах і т.п.), Ви зможете повною мірою насолодитися відпусткою і не турбуватися за збереження Вашого майна.
 
 
А кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові допомогти підібрати необхідну продукцію безпеки, виконати сервісне обслуговування, ремонт, професійний монтаж, виготовити ключі, перекодувати замки, встановити вхідні двері, захисні решітки тощо, забезпечуючи надійну роботу обладнання безпеки на довгі роки. Хорошого Вам відпочинку!
 
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *