MUL-T-LOCK® CLIQ – Ваш надійний захист!

Замкові циліндри з технологією CLIQ®, представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», відмінно зарекомендували себе в українських умовах, про що свідчить стрімке зростання їх популярності як у корпоративних, так і приватних клієнтів. 

Фахівці мережі «ЛоксМайстер» відзначають тотальну перевагу циліндрів з технологією CLIQ® над звичайними механічними платформами, що робить цю новітню технологію безпеки одним з найкращих рішень, що забезпечують ефективний захист.
 
Все це повною мірою усвідомлюють приватні клієнти, які все частіше віддають перевагу сучасним високотехнологічним рішенням в галузі безпеки. Захисту багато не буває, особливо якщо питання стосується надійної охорони власних домашніх цінностей.
 
З цим твердженням повністю згоден і новий клієнт магазину «Південний ЛоксМайстер» (м.Одеса), який придбав систему MUL-T-LOCK CLIQ® на базі механічної платформи MUL-T-LOCK Interactive+® для власної квартири.
 
Технологія CLIQ® – новітня розробка глобального лідера в області замикання і контролю доступу – групи ASSA ABLOY. Ця технологія інтегрується в продукцію багатьох компаній, які входять в концерн.
 
 
А саме, високобезпечні патентовані механічні платформи стандарту High Security, такі як: MUL-T-LOCK MT5®, MUL-T-LOCK Interactive®+ і ABLOY® Protec2. Система CLIQ® забезпечує гнучкість і нові функціональні можливості, недоступні в чисто механічних системах замикання.
 
Система MUL-T-LOCK CLIQ® поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання і ефективну та гнучку в управлінні електронну систему доступу.
 
 
Електромеханічні циліндри і замки MUL-T-LOCK CLIQ® містять список авторизації, згідно з яким тільки дозволені ключі мають доступ до них. Додатково, вони збирають і зберігають в пам’яті контрольний журнал подій. Циліндри і замки MUL-T-LOCK CLIQ® представлені широкою лінійкою, яка включає циліндри DIN-стандарту, Rim, Mortise і KIK, висячі замки, замки САМ-switch і ін. Тому продукція з технологією CLIQ® може бути встановлена і використовуватися майже скрізь. Циліндри і замки MUL-T-LOCK CLIQ® не містять елементів живлення – інтегрована в них електроніка отримує живлення від батарейки, що розташована в ключах.
 
Кожен користувач продукції з технологією CLIQ® отримує такі переваги:
Ключі CLIQ® захищені від несанкціонованого дублювання і додатковий ключ можна виготовити тільки в авторизованих центрах з виготовлення ключів за наявності карти користувача;
Циліндри CLIQ® класу Extra Security на основі ключових платформ MUL-T-LOCK® Interactive+ і MUL-T-LOCK® МТ5®+ захищені від бампінгу, відкриття відмичками та висвердлювання;
Права доступу ключів CLIQ® можуть бути оперативно змінені, а втрачені ключі – виключені з системи без механічного перекодування циліндрів;
За необхідності можна замовити послугу зі зчитування журналу подій в системі. Всі події в системі фіксуються в журналі, який зберігається як в ключах, так і в циліндрах CLIQ®;
Можливість інтеграції в голову ключа безконтактної RFID мітки.

Таким чином, система забезпечує тотальний контроль доступу, безпечне управління і розширені можливості безпеки, що в найбільшій мірі відповідає потребам нашого клієнта. 

 

А для забезпечення безпроблемної експлуатації фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *