Краса та зручність від Одеського ЛоксМайстер

Фахівцями компанії ЛоксМайстер було виконано роботу по об’єднанню зручності, краси та безпеки в одне ціле! В одному із приватних будинків міста Одеси, на двері, що ведуть від тераси у двір відбулося встановлення системи контролю доступу (СКД). Основним завданням замовника, було те, щоб встановити замок та дотягувач на існуючі двері, але так щоб двері не втратили свій вигляд. Саме тому було прийнято рішення використати продукцію прихованого монтажу: електроригель Eff-Eff (ефф-ефф) Німецького виробництва та врізний дотягувач RYOBI Японського виробництва.

Принцип роботи ригелю заключається в утриманні дверей у закритому положенні, доки не буде подана команда за допомогою спеціальної картки, брелока або кнопки на відкривання. Великий плюс даного пристрою полягає в тому, що ззовні не видно ніяких ознак наявності в дверях якогось замка, крім того використання даного електроригелю дало можливість підключити його до домофону замовника, завдяки чому, хазяїн будинку завжди може відчинити двері для гостей не покидаючи будівлі простим натиском кнопки на домофоні.

Дотягувачі RYOBI (ріобі) врізні є новим видом дверних дотягувачів прихованого монтажу. Корпус врізних дотягувачів розміщується всередині дверей чи дверної рами. Врізні дотягувачі RYOBI (ріобі) помітно відрізняються від інших своїми компактними розмірами та розраховані для монтажу на двері з обмеженою площею для встановлення. Не зважаючи на зменшені габарити, дотягувачі можуть витримувати значні навантаження. Головною перевагою, яку надають врізні дотягувачі RYOBI, є прихований монтаж, завдяки якому виріб непомітний у дверях.

Монтаж та налагодження встановленої системи, через свою особливість, зайняв близько 8 годин роботи. Але отриманий результат вкотре довів, що для працівників компанії ЛоксМайстер немає нічого неможливого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *