Локсмайстри рекомендують захищати замкові циліндри захисною фурнітурою!

Придбати надійний замковий циліндр – це лише половина справи. Звичайно ж, перше питання, що у Вас виникне: “Чому?”. Відповідь на нього є доволі простою. Надійна серцевина захистить замок від інтелектуального зламу відмичками і від несанкціонованого дублювання ключа.

Не дивлячись на те, що злодії, які хочуть заволодіти Вашим майном, намагаються створити якомога менше шуму, варто також подумати про ймовірність вандального (силового) зламу. Саме для цього і необхідно використовувати захисну фурнітуру (броненакладку чи протектор). Якісна та розумно підібрана фурнітура захистить серцевину замка від вибивання чи свердління.

Захисна фурнітура буває різною і відрізняється за ступенем захисту та способом монтажу. Бувають броненакладки врізні та накладні, можуть мати спеціальні магнітні ключі і оснащені спеціальними вставками від висвердлювання.

Та все ж, є також і силумінова фурнітура, що тільки імітує захист і не забезпечує відповідного рівня безпеки.

Встановлення броненакладок – процес трудомісткий, значно складніший від заміни циліндру і потребує спеціальних навичок. Саме тому, ми рекомендуємо звертатися до наших майстрів. Вони не тільки порадять оптимальний та надійний варіант, але й виконають професійний та якісний монтаж захисної фурнітури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *