Встановлюйте якісні замки у Ваші двері!

Досить часто, нам, як продавцям якісних та надійних засобів безпеки, доводиться чути від клієнтів про високу вартість. Звичайно ж, якщо порівнювати з дешевими “аналогами” сумнівної якості, наша замкова продукція має значно вищу ціну. 

Замок – це захисний бастіон Вашого майна, оселі, а інколи й життя. На ньому точно не потрібно економити, адже заощадивши на замках, згодом можна втратити значно більше.

Цікавим є те, що наприклад, щорічні витрати на новий смартфон які є значно вищими не вважаються великими. При чому, замки та циліндри не потребують щорічного оновлення, зазвичай, подібна інвестиція необхідна раз на кілька років.

Варто звернути увагу на те, що якісний комплексний захист дверей надійними замками, циліндрами, захисною фурнітурою убезпечить Ваші двері від зламу відмичками, вандального зламу, та від несанкціонованого дублювання ключів. Якщо злодії побачать надійний захист на дверях, швидше за все, навіть чіпати такі двері не будуть, оскільки відмикання буде довгим та гучним, що неодмінно приверне зайву увагу.

Дешеві замкові рішення не забезпечать необхідного рівня захисту Вашого майна. Вони навряд чи зможуть протистояти відмичкам і вандальному зламу. Дуже часто і виготовлення дублікатів ключів від подібних пристроїв безпеки не контролюється та може бути виконане будь-кому та будь-де. Як правило, якість матеріалів при виробництві таких замків також призводить до несправності у процесі експлуатації.

Тож, встановлюйте тільки якісні замки у Ваші двері та почувайтеся в безпеці!

Звертайтесь за консультацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *