Механічні замки Santos®

Осінь – час завершальної стадії квартирного ремонту, пора активної підготовки до зими. Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» нагадує, що необхідно перевірити надійну роботу замків і механізмів Ваших вхідних дверей, щоб не було неприємних випадковостей, що змушують стояти на холоді перед зачиненими дверима в очікуванні майстра. Особливої симпатією українських споживачів користується продукція португальського виробника механічних замків SANTOS. Українці гідно оцінили ці замки за надійну роботу і оптимальне співвідношення ціна-якість. Цього року компанія – виробник оновила логотип, зробивши його більш яскравим, залишивши незмінним високу якість і надійність своєї замкової продукції.
 
В асортименті магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» присутні наступні продукти SANTOS:
 
Основні односпрямовані замки – основний замок Santos® Sash Lock 3-й серії має захисну загартовану пластину механізму замка. Він сумісний з захисною фурнітурою ROSTEX® 3 та 4-го класу безпеки та іншої захисною фурнітурою стандарту DIN.
Основні замки для профільних дверей – основний профільний замок під циліндр DIN. Має роликовую засувку. Застосовується з ручками-скобами ABLOY®.
 
Додаткові врізні замки – наприклад додатковий замок SANTOS® Dead Lock, 731 серія. У замку є ригель c загартованною пластиною і захисна загартована пластина механізму замка. Сумісний із захисною фурнітурою ROSTEX® R3.
 
Всі лінійка замків представлені широким діапазоном типорозмірів, тому менеджер магазину допоможе Вам вибрати оптимальний варіант для Вашої двері.
 
Замовляйте послугу «Мобільний майстер» – міняйте замки на більш якісні та надійні, і тоді ці « охоронці » допоможуть вам надовго зберегти спокій і затишок у вашому будинку.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *