Знижки ЛОКСМАЙСТЕР байкерам без кордонів

Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» на правах партнера стала учасником національного байк -фестивалю "Осінній Гімморой 2013", який відбувся 11-12 жовтня в Донецьку. Організатор фестивалю – мотоциклетний клуб «Падонки Донбасу».
У байкерського заходу немає меж. У Донецьк з’їхалися практично з усієї України, Росії, Білорусі та Чехії. На фестивалі панувала атмосфера адреналіну і відваги – заїзди на баггі, на картингах і квадроциклах. Байкери змагались у влучності стрільби з лука і арбалетів. Закінчилося дійство в одному з нічних клубів, де була проведена костюмована вечірка під назвою "Звірина моя". Серед музичних колективів, що виступили на сцені були музиканти з Києва, Донецька та Рівного.
 
 
Кожному зареєстрованому учаснику фестивалю вручили подарунковий сертифікат «на одержання гарантованої знижки в мережі магазинів з монтажем "ЛоксМайстер" на замки для гаража, на сейфи для бабла і на виготовлення запасних ключів для улюбленого мотоцикла!». Корпоративним клієнтам, що звернуться з сертифікатом – спеціальна пропозиція!
 
Список магазинів "ЛоксМайстер" що беруть участь в акції ви знайдете тут: www.locksmaster.ua
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *