Збори Української Локсмайстер Федерації: презентація професійного видання «Замки і Ключі» у День локсмайстра

У День локсмайстра, 9 липня, в Києві під час проведення Загальних зборів Української Локсмайстер Федерації презентували новий всеукраїнський рекламно-інформаційний журнал «Замки і Ключі», який є першим і єдиним виданням галузі замикання в Україні. Головним редактором журналу «Замки і Ключі» є Ілля Воінов, добре відомий у професійній спільноті локсмайстрів як президент Правління Української Локсмайстер Федерації. 
 
Під час презентації очільник нового видання зазначив: «У «Замках і Ключах» ми розповідатимемо, де краще за все купувати продукцію безпеки, як якісно замовити її встановлення та отримати подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування. Така інформація стане у пригоді споживачам, аби вони могли розібратись у великий кількості наявної продукції і обрати необхідну».
 
Оскільки УЛФ вивчає та запозичує досвід зарубіжних колег, створення професійного видання стало наступним логічним кроком розвитку галузі:  «Ми створили в Україні видання, аналог якого випускають під егідою локсмайстрів у більшості країн, де діють подібні професійні об’єднання».
 
 
Стилістика та виклад матеріалів видання сплановані у форматі, який є доступним не лише для спеціалістів галузі, але і для пересічних громадян, які цікавляться питаннями безпечного замикання. У  рубриках «Замків і Ключів»  можна знайти і інтерв’ю із зірками й правоохоронцями, і історичні питання розвитку галузі безпеки. За допомогою видання кожен зможе знайти відповідь на питання щодо забезпечення безпеки – надіславши листа на адресу редакції, вже в найближчому номері  в рубриці «Питання-Відповідь» можна буде знайти роз’яснення  від провідних фахівців.
 
Отримати перший примірник видання можна у професійних Локсмайстер-центрах, які є у багатьох містах України.
 
У  ході проведення Загальних зборів Ілля Воїнов прозвітував локсмайстрам про соціальні просвітницькі проекти, що створюються  за підтримки МВС, розповів про результати поїздки на збори Европейської Локсмайстер Федерації та означив перспективні напрями роботи на наступний рік.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *