SiteHeart

Важливо знати

 • 11.02.2013

  СЛОВНИК СПОЖИВАЧА

  СЛОВНИК СПОЖИВАЧА
  Локсмайстер - майстер з продажу, налагодження та експлуатації систем замикання та контролю доступу. Професію було внесено до Державного класифікатора професій ДК 003-95 в кінці 2003 року.
   
  Локсмайстер-центр - центр, в якому здійснюється професійний продаж широкого спектра якісної продукції замикання і безпеки, надаються консультації та всі види сервісного обслуговування.
   
  Українська Локсмайстер Федерація - недержавна і некомерційна громадська організація. Діє на основі Статуту УЛФ, відповідно до Загальної конвенції лоскмайстрів та Кодексу етики локсмайстер з 2002 року.

  До складу УЛФ входять компанії та приватні підприємці, чия діяльність пов'язана з виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням замків, дверей, сейфів, систем контролю доступу і відеоспостереження, аварійним розблокуванням, виготовленням ключів.

  УЛФ входить до складу трьох технічних комітетів Держстандарту України і здійснює незалежну експертизу замкової продукції на предмет забезпечення належного рівня безпеки. Якісній продукції присвоюється статус «Схвалено УЛФ", що відзначається відповідним значком.

   
  ЧОМУ ВХІДНІ ДВЕРІ БЕЗПЕКИ ПОТРІБНО КУПУВАТИ В ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ?
   
  «Де купити? Як поставити? Як бути впевненим у якості виробу?» - Далеко не повний список питань, якими задається кожен бажаючий придбати вхідні двері. Хочеться, щоб виріб забезпечував і свою основну функцію - безпека, і не менш важливу - естетичну. Крім цього, двері потрібно поставити професійно - це продовжить і термін її експлуатації, і забезпечить максимальний рівень безпеки. Ідеальним місцем для покупки вхідних дверей є Локсмайстер-центр. Двері в таких місцях продажу відповідають всім вищезаявленим критеріям.
   
  Якщо коротко, Локсмайстер-центр - це місце, де надано повний спектр послуг і виробів безпеки. В Локсмайстер-центрах здійснюється продаж якісної продукції замикання і безпеки, надаються професійні консультації та всі види сервісного обслуговування.

  На сьогодні в Україні практично в кожному великому місті функціонує Локсмайстер-центр.

  В європейських містах Локсмайстер-центр відкривають в кожному місті, чисельність населення в якому перевищує 20 000 осіб. За словами президента Правління Української Локсмайстер Федерації Іллі Воїнова, зараз перед українським професійним співтовариством Локсмайстрів стоїть завдання створити такі центри в кожному місті з населенням 60 000 і більше.
   
   
  ЯКІ Ж ПЕРЕВАГИ ОТРИМУЄ СПОЖИВАЧ, КУПУЮЧИ ВХІДНІ ДВЕРІ В ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ?
   
   
  БЕЗПЕКА
   
  Саме безпеку повинні забезпечувати вхідні двері в першу чергу. Згідно зі статистикою, 90% квартирних крадіжок здійснюється через вхідні двері. Для забезпечення міцності дверного полотна провідні світові та вітчизняні виробники використовують листи холоднокатаної гальванізованої сталі і ребра жорсткості. Наприклад, в стандартних дверях ізраїльського виробника продукції безпеки RB-DOORS дверне полотно має товщину 50 мм з фальцем з двох сторін холоднокатанной листової гальванізованої оцинкованої сталлю 1,25 мм та п'ять-шість (залежно від ширини полотна) металевих ребер жорсткості. Вітчизняний виробник «Сталь-М» виготовляє дверне полотно товщиною 55 мм методом згинання з двох холоднокатаних листів сталі по 1,5 мм кожен з розташуванням усередині ребер жорсткості.

  У дверях українського підприємства «Новий Мир» полотно має товщину 50 мм - каркас з гнутих 2мм сталевих профілів, обшите 2мм листом сталі з зовнішньої сторони і має 3 ребра жорсткості. Такі вироби призначені для любителів масивних вхідних дверей - технології, які застосовуються при виготовленні дверей попередніми виробниками, роблять продукт більш легким.
   
  Представлені конструктиви дверей, виготовлені кожен за своєю технологією, забезпечують міцність і надійність вхідних дверей.
   
   
  ЯКІСНІ ЗАМКИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ
   
  Замки, фурнітура, петлі - це найважливіші елементи безпеки вхідних дверей. І якщо дверне полотно високої якості і не відкривається з допомогою консервного ножа (такі ролики можете переглянути на ресурсі YOUTUBE - і зайвий раз задумаєтеся про рівні безпеки «консервної банки», яку через незнання ви придбали або збираєтеся придбати на стихійному ринку), то дії вандальних зломщиків швидше за все будуть спрямовані саме на ці елементи.

  У вхідних дверях згаданих вище виробників встановлені замки багатонаправленого замикання. Замикання в декількох точках виконує відразу декілька функцій. По-перше - антивандальну - тому що чим більше точок замикання, тим вище міцність дверної конструкції в закритому стані. По-друге - підвищує термін експлуатації дверей, оскільки двері будуть знаходитися в добре зафіксованому положенні. У комплекті дверей RB-DOORS передбачений нижній додатковий замикаючий механізм Gladiator M-12, для підвищення безпеки можна встановити ще 2 антизрізи. Зараз всі вхідні двері ізраїльського виробника поставляються з місцем для монтажу електромеханічного блокіратора KNOCK N `LOCK. У нашій країні такий замикаючий пристрій одержав назву «Дятел» за характерне постукування. Суть його роботи полягає в тому, що при відкриванні, воно блокує верхню тягу. Це, в свою чергу, робить неможливим рух інших 4х ригелів. Отже, не розблокувавши додатковий блокіратор KNOCK N `LOCK (за допомогою спеціального брелока), не можна відкрити основний замок навіть при наявності «рідного» ключа. Особливість «Дятла» полягає в тому, що це замок-невидимка. Він знаходиться всередині дверного полотна і визначити місце розташування KNOCK N `LOCK не зможе навіть досвідчений домушник.

  Особливу увагу (при покупці нових дверей або комплектації вже стоїть) слід приділяти самому уразливому елементу - замковому циліндру. Замки в дверях, представлених в Локсмайстер-центрах, оснащені секретними циліндрами класу STANDARD SECURITY. За бажанням клієнта замок обладнають циліндром класу HIGH SECURITY (ABLOY, MUL-T-LOCK) або EXTRA HIGH SECURITY (VACHETTE).

  Для неможливості доступу до секретної частини замка всі циліндри необхідно захищати комплектами захисної фурнітури і броненакладок. Експерти в Локсмайстер-центрах, як правило, рекомендують чеську фурнітуру POSTEХ або ізраїльську MUL-T-LOCK. Моделі від цих виробників дійсно здатні протистояти тривалому впливу, в тому числі - різних електроінструментів.

   
  РІЗНОМАНІТНИЙ ДИЗАЙН

  Багато споживачів, вибираючи вхідні двері, керуються в першу чергу не технічними характеристиками вхідних дверей, а естетичними. Адже більшість громадян упевнені, що в їх житло або офіс злодії не залізуть. Тому такий важливий аспект, як безпека, часто просто не стає предметом попиту споживача. Буває й так, що клієнт усвідомлено хоче придбати вхідні двері безпеки, але в необхідному кольорі та дизайні виріб складно підібрати. Враховуючи основну - захисну - функцію вхідних дверей і високі вимоги сучасного споживача до дизайну, в Локсмайстер-центрах намагаються подавати відповідні вхідні двері, які декорують спеціальними накладками, відповідно до запитів клієнта.

  У RB-DOORS навіть розробили спеціальний конструктив двері АРТ, яка призначена для подальшого декорування накладками. При широких можливостях декору, двері RB-DOORS серії АРТ зберегли технічні характеристики вхідних дверей безпеки.

  Можливості сучасного декору вхідних дверей безпеки практично безмежні. Можна замовити декор з покриттям плівкою VINORIT в різних колірних рішеннях, МДФ накладками з художнім фрезеруванням або патинуванням. У багатьох Локсмайстер-центрах представлені каталоги з безліччю малюнків. Якщо і в каталозі не знайдеться бажаного малюнка - можна буде виготовити накладки на замовлення.
   

  ПРОФЕСІЙНИЙ ПОРАДА ЕКСПЕРТА З БЕЗПЕКИ

  Персонал, який працює в Локсмайстер-центрах, проходить навчання за розробленою Української Локсмайстер Федерацією на основі досвіду закордонних колег програмі «Професійний локсмайстер». Фахівці таких центрів відмінно розбираються в питаннях механічного захисту об'єктів. В Локсмайстер-центрі можна отримати безкоштовну консультацію з питання вибору дверей, замків та іншої продукції безпеки. При необхідності майстер виїде на об'єкт для огляду та здійснить необхідні заміри.
   
   
  МОЖЛИВІСТЬ МОНТАЖУ

  Установку будь-якої продукції безпеки повинні здійснювати професіонали. Це - аксіома.

  Сучасна якісна вхідні двері - це технічно складний виріб. Щоб виріб служило довго і надійно, необхідно забезпечити з'єднання стіни і дверної коробки, щоб вони стали єдиним цілим. При монтажі вхідних дверей RB-DOORS не тільки забиваються анкерні болти, а й самі рами - бетонуються, завдяки чому рама і стіна складають монолітну конструкцію.

  Здійснити самостійно якісний монтаж, як вхідних дверей, так і іншої продукції безпеки неможливо. Як кажуть самі майстри-установники, навіть якщо людина технічно грамотна, вона не має повного уявлення про технічну документацію, модельний ряд продукції, і як наслідок, не знає, що краще за все зробити в тому чи іншому випадку. Установку треба робити і швидко і якісно. Це під силу тільки профі.

  Ще одна перевага покупки і установки дверей за допомогою Локсмайстер-центру - це постійний перевірений персонал. Не можна довіряти установку вхідних дверей випадковим людям - адже, поставивши вхідні двері, недобросовісний майстер може, через деякий час, винести ваше майно через ті ж двері.
   
   
  ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
   
  Готовність нести гарантійні зобов'язання по продукції - ознака серйозного ставлення і поваги до своїх клієнтів. Купуючи вхідні двері в стихійних точках продажу сьогодні, завтра можна просто не знайти недобросовісного продавця. Купуючи двері в Локсмайстер-центрі, ви отримуєте гарантію якості виробу. Деякі виробники пропонують продовжену гарантію на вхідні двері 5 років - наприклад, RB-DOORS. Така гарантія надається на вироби, встановлені фахівцями Локсмайстер-центрів, які мають сертифікати на обслуговування продукції виробника. При монтажі іншими установниками термін дії гарантії складе рік.
   
  Це - далеко не повний перелік переваг Локсмайстер-центрів. Скориставшись послугами Локсмайстер-центру одного разу, кожен клієнт отримує якість послуг і продукції європейського класу на довгі роки.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика