SiteHeart

Важливо знати

 • 13.01.2014

  Топ-5 актуальних питань на тему вибору замків

  Топ-5 актуальних питань на тему вибору замків

  Відповіді експерта з питань безпеки магазину мережі ЛоксМайстер® на п'ятірку запитань про вибір замково-скобяної продукції.

   
  Які основні типи замків? Специфіка їх "роботи".
   
  Найбільш поширеними є замки циліндрового і сувальдного типів. Саме комбінація конструктивно різних один від одного замків робить мінімальною можливість проникнення сторонніх осіб в житло. Основними вимогами до замків є: секретність, стійкість до фізичних і інтелектуальних видів зламу, довговічність та зручність в експлуатації.

  Вибирайте високосекретний циліндр. Чинити опір відкриттю відмичками, які, до речі, зараз можна придбати навіть через Internet, можуть циліндри, які мають клас секретності не нижче High Security. До них відносяться: VACHETTE® (Франція), KABA® (Швейцарія), МUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія). Щоб замок працював довго і встояв в разі спроби висвердлювання або перелому циліндра на дві частини, слід застосовувати комплекти захисної фурнітури і броненакладок (ROSTEX®, MUL-T-LOCK®, ABLOY®).
   
  Встановлюйте два замки різних систем (наприклад, один - сувальдного, інший - циліндрового типу). Сучасний ринок пропонує складні системи замикання, які навіть не мають замкової щілини і не виступають на поверхню дверей. Тому той, хто знаходиться зовні, не знає, де розташований замок. Мова йде про електромеханічний замок KNOCK N `LOCK.


  Для яких дверей які типи замків краще? Чому?

  Однозначно можна сказати, що ідеального замку в природі не існує.
  Точно так само не існує єдиної поради, який замок найкраще підійде для вхідних дверей.
  При виборі потрібно враховувати багато факторів: товщина полотна дверей; чи мають двері облицювання, або вони суцільнометалеві, в яких умовах будуть експлуатуватися тощо. І вже тільки після того, як ви для себе визначте відповіді на такі питання, необхідно звернутися до замкових фахівців - локсмайстрів, які зможуть грамотно підібрати потрібну комплектацію.
   
  Циліндрові замки стоять в 80% вхідний дверей. І не дивно - адже перед замками сувальдної конструкції циліндрові мають ряд переваг.
   
  Перша з них - висока секретність. Число кодових комбінацій циліндрового замка перевищує сувальдний в сотні, а іноді й сотні тисяч разів. Як відомо: чим вище секретність замку, тим менше шансів несанкціоновано його відкрити інтелектуального.

  Перевага друга: у випадку втрати ключа в циліндровому замку необхідно замінити тільки саму секретну частину - циліндр. Замок залишається старий. Сувальдний замок доведеться повністю міняти.

  Маленький і складний отвір для ключа в циліндровому замку ускладнює роботу відмичкою.
  Розмір самого ключа значно менше, ніж сувальдного.

  Але нехтувати сувальдним замком не варто - адже наявність двох конструктивно різних замків збільшує час, який зломщик витрачає на проникнення в житло, а значить, запобігає швидкоплинний зламу.
   

  Наскільки складно зробити дублікат ключа до того чи іншого замку?
   
  Заготовки ключів від провідних світових виробників запатентовані, захищені на заводі за допомогою спеціальних техніко-конструкторських рішень. А це означає, що зробити копію ключа зможуть тільки в сервісному центрі на спеціальному обладнанні. Це зменшує ризик того, що при потраплянні в чужі руки хтось зможе несанкціоновано виготовити копію - дублікати ключів роблять тільки за наявності спеціальної картки авторизації.
   
  Як вибирати замок? На що звертати увагу? Які нюанси враховувати?
  При покупці замку необхідно враховувати наступні нюанси:
  - "Походження замку" (країна-виробник). Як правило, високоякісні замки азіатського походження в нашу країну не завозяться.
  - Наявність гарантійного талона та гарантії (не менше 12 місяців)
  - Наявність сервісних центрів пропонованих замків і можливість виготовлення додаткових ключів.
   
  Крім того, при виборі замку необхідно звертати увагу на метал, з якого виготовлені замкова планка, засуви і корпус. Такі важливі покупки слід робити в спеціалізованих магазинах, де фахівці нададуть грамотну консультацію по підбору замків і захисної фурнітури, забезпечать гарантійне та сервісне обслуговування, допоможуть з монтажем. Від якості установки замків залежить не тільки їх надійна робота, але і рівень всієї системи безпеки в цілому. Врахуйте: навіть самі міцні двері нічого не варті, якщо в них варто неякісний замок!
   
  Як правильно встановити замок?

  Установка продукції безпеки - дуже важливий етап, від якого залежить коректна і тривала робота виробу. Ми впевнені, що в таких важливих речах, як безпека, потрібно довіряти професіоналам. Професійний підхід до питання безпеки є запорукою вашого спокою і безпеки вашої родини.

  У встановленні засобів безпечного замикання довіряйте перевіреним професіоналам, які пройшли необхідну відповідну підготовку. Пам'ятайте, продукти високої безпеки - речі високотехнологічні, тому вони не можуть коштувати дешево. Купуйте продукцію безпеки у професіоналів. Наприклад, в магазинах мережі ЛоксМайстер®. Експерти з безпеки мережі завжди допоможуть з вибором, установкою, сервісним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням придбаного.

  У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® ви отримаєте докладні консультації з питань безпеки. Наші фахівці забезпечать монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування.
   
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика