SiteHeart

Новини мережі

 • 10.01.2017

  Безпечне дитинство разом з Urban Kids та «ЛоксМайстром на Печерську»

  Безпечне дитинство разом з Urban Kids та «ЛоксМайстром на Печерську»

  Піклуватися про дітей завжди приємно, адже діти – наше майбутнє. І, звісно, хочеться, аби воно було світлим, безхмарним і головне – безпечним. Тому для дітей фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди працюють з особливою любов'ю та віддачею. 

  Не може не радувати і той факт, що керівництво компаній, що надають освітні послуги з розвитку дошколят, стало розуміти необхідність створення якісних комплексних рішень з безпеки для своїх вихованців. Це означає, що соціальна свідомість зростає, отже, і ми крок за кроком, кожним маленьким або великим вчинком, наближаємо безпечне майбутнє України.
   
  Мережа магазинів «ЛоксМйстер» має в своєму доробку багато проектів, реалізованих для дошкільних навчальних закладів. Черговим клієнтом мережі «ЛоксМайстер», а саме магазину «ЛоксМайстер на Печерську», став дитячий садок  повного дня Urban Kids (м. Київ). Унікальність цього центру раннього розвитку полягає у тому, що вихователі взяли за основу систему Монтесорі, в основі якої лежить самостійність дитини, свобода в усталених межах, природний психологічний, фізичний та соціальний розвиток дитини.
   
   
  Фахівцям «ЛоксМайстер на Печерську» довелося попрацювати над забезпеченням якісного та комфортного зачинення дверей дитячого центру Urban Kids, а саме максимально можливим захистом профільної дверної конструкції, що вже була встановлена.
   
  З цією метою на вхідні двері була встановлена високоякісна продукція безпеки: основний замок для профільних дверей SANTOS® Profile Lock 726 (Португалія) та замковий циліндр MUL-T-LOCK® 7х7 (Ізраїль).
   
   
  Португальський основний замок для профільних дверей SANTOS® Profile Lock 726 завдяки широкій лінійці розмірів та універсальній сторонності придатний для установки у будь-які двері. Сумісність з фурнітурою ROSTEX® для профільних дверей та можливість установки циліндрів DIN забезпечує відмінні захисні властивості цієї продукції безпеки. Оснащений 1 прямим ригелем та реверсивною заскочкою, естетичний та ергономічний, SANTOS® Profile Lock 726 органічно впишеться в інтер’єр приміщення та стане надійним охоронцем Ваших дверей. 
   
  7х7 - доступний і надійний циліндр від компанії MUL-T-LOCK® класу Standard Security. MUL-T-LOCK® 7х7 побудований на основі технології "одинарний пін", в основу якої закладено сім пінів шести розмірів. У MUL-T-LOCK® 7х7 інтегрована пара сталевих пінів: нижній і верхній грибоподібної форми для захисту від висвердлювання. Пін грибоподібної форми додатково захищає від маніпуляцій. Кількість кодових комбінацій в замковому циліндрі MUL-T-LOCK® 7х7 становить 280 000.
   
   
  З гордістю можемо сказати, що роботи із забезпечення комплексної безпеки вхідних дверей дитячого садка Urban Kids фахівцями магазину «ЛоксМайстер на Печерську» були виконані якісно та в строк, а саме запропоноване рішення, перевірене часом і досвідом, є універсальним та ефективним, не вимагає великої кількості часу для реалізації, а також може бути застосоване на вже побудованих об'єктах. І головне – воно сподобалося замовнику, адже ефективно виконує основну функцію – надійно захищає дітей.
   
  У разі потреби кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., забезпечуючи надійну роботу обладнання на довгі роки.
   
  Наш досвід - ключ до вирішення Ваших проблем!
  Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
   

   

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика