SiteHeart

Новини мережі

 • 23.01.2017

  Замок для обладнання MUL-T-LOCK® Cam 19 – надійний охоронець ділових секретів

  Замок для обладнання MUL-T-LOCK® Cam 19 – надійний охоронець ділових секретів

  Високої безпеки потребують не лише вхідні двері. Дуже часто двері та дверцята найрізноманітнішого обладнання, що використовується у різних сферах людської діяльності, також вимагають належного захисту. 

  Замки для обладнання є незмінно важливим елементом системи безпеки. Адже з їх допомогою замикають платіжні термінали, ігрові автомати та автомати з різноманітною продукцією, меблі, шафи у виробничих та офісних приміщеннях, депозитарії тощо.
   
  До замків для обладнання висуваються аналогічні вимоги, що і до звичайних замків. Насамперед, вони повинні забезпечувати схоронність майна, що охороняється, отже, бути надійними. Крім того, замки для обладнання повинні мати естетичний вигляд, аби не порушувати вигляд шухляд чи дверцят, у які вони встановлені.
   
   
  «ЛоксМайстер» пропонує широкий спектр замків для обладнання провідних світових виробників:  MUL-T-LOCK®, ABLOY®, які відповідають найвищим вимогам до безпеки. Це дозволяє використовувати такі замки, зокрема, з метою захисту депозитаріїв банків, ювелірних виробів у крамницях та на виставках для охорони найцінніших експонатів.
   
  Усі представлені замки для обладнання мають у комплекті 2-3 ключі та обов’язково – карту користувача, що унеможливлює виготовлення несанкціонованих дублікатів. 
   
  Всі замки для обладнання, представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», мають найвищу якість, зручні в експлуатації та служать довго на радість своїм власникам, що підтверджує зростаюча популярність даної асортиментної групи серед клієнтів. 
   
  Ось і черговий клієнт мережі «ЛоксМайстер», а саме, магазину «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці), оцінивши усі переваги представленої продукції, звернувся із проханням заміни замка на секретному об’єкті. З огляду на невеликий розмір отвору під замок та вид кріплення, після огляду декількох запропонованих варіантів, клієнт зупинив свій вибір на замку для обладнання MUL-T-LOCK® Cam 19 на ключовій платформі Іnteractive®+.
   
  MUL-T-LOCK® Cam 19 - індустріальний врізний замок з накидним ригелем. Призначений для установки в металеві та дерев'яні шафи (поштові скриньки, шафки для одягу, аптечки, електрощитки тощо).
      
  MUL-T-LOCK® Cam 19 має наступні особливості:
  Країна виробник: Ізраїль;
  Кут оберту ригеля - 90° або 180°; 
  Обертання - за або проти руху годинникової стрілки; 
  ► Ключ виймається тільки у замкненому стані; 
  ► Циліндр: MUL-T-LOCK® ClassicInteractive®+
  ► Захист від висвердлювання, маніпулювання та бампінга; 
  ► Матеріал: латунь, накидний ригель - сталь; 
  ► Обробка: нікель сатин. 
    
  Отже, усі вимоги клієнта щодо замку, а саме: високий рівень секретності, надійність та якість були враховані, а сам він подякував фахівцям «ЛоксМайстер Буковина» за професійний та швидкий підбір, оскільки замок був потрібен йому терміново.
   
   
  Нагадуємо, що у разі потреби, фахівці мережі «ЛоксМайстер», окрім безпосереднього продажу продукції безпеки, завжди готові надати повний спектр послуг з монтажу та сервісного обслуговування, ефективно вирішуючи будь які задачі!
   
  Наш досвід - ключ до вирішення Ваших проблем!
  Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо  на Вас!
     
   
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика