SiteHeart

Співпраця з Українською Локсмайстер Федерацією (УЛФ)

Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» із 2003 року співпрацює з недержавною і некомерційною громадською організацією «Українська Локсмайстер Федерація» (УЛФ). «ЛоксМайстер» підтримує ініціативи УЛФ з інформування вітчизняного ринку безпеки про надійну продукцію замикання і технічне зміцнення об'єктів. Мережа «ЛоксМайстер» і УЛФ залучили до співпраці телеканали «Інтер», «5 канал», «ЗІК» та «Буковина».

Завдяки спільній діяльності професіоналів замикання та ЗМІ сотні тисяч глядачів дізналися, як убезпечити своє житло, місце роботи й автомобіль від зловмисників через телепрограми «Ранок на Інтері», «Територія закону», «Програма захисту», «Правоохоронець», «Надзвичайні події».

Мережа магазинів із монтажем « ЛоксМайстер», Українська Локсмайстер Федерація у співпраці з підрозділами МВС України створили й поширили плакати і листівки профілактичного характеру. У них наведена статистика квартирних крадіжок і дієві поради, як захистити будинок від злодіїв. Постери містять телефони гарячої лінії, дані про засоби комплексного захисту.

З 2010 року УЛФ входить до складу Європейської Локсмайстер Федерації (ELF). Переймаючи кращі методики навчання, Українська Локсмайстер Федерація розпочала навчання з базового курсу "Професія Локсмастер" із подальшим присвоєнням кваліфікації Локсмайстер.

Це дає можливість новим співробітникам мережі магазинів «ЛоксМайстер» здобути базові знання в обладнаному Навчально-дослідному центрі. Фахівці Української Локсмайстер Федерації, маючи великий досвід роботи з системою замикання, проводять дослідження замикальних пристроїв за участю кваліфікованих фахівців галузі.

На підставі проведення власних досліджень і висновків лабораторій, Українська Локсмайстер Федерація складає список продукції галузі замикання з порадами щодо її застосування. На цих же підставах Правління УЛФ ухвалює рішення про надання тій чи іншій продукції знаку «Схвалено УЛФ» з Унікальним Номером випробувань продукції - УНВП.

Позначена таким знаком продукція пропонується в мережі магазинів «ЛоксМайстер». Придбання такої продукції служить, певним чином, гарантією безпеки наших споживачів.
 
seminar_2 seminar_3
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика