SiteHeart

Про мережу

Мережа магазинів із мoнтажем "ЛоксМайстер" працює на ринку України з 2001 року. 12 локсмайстер-центрів, розташованих у 10 містах, продають, встановлюють та обслуговують продукцію безпеки по всій Україні: від невеликих селищ до столичних супероб’єктів.

У магазинах "ЛоксМайстер" представлений асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK, ABLOY, ROSTEX, RYOBI. Мережа магазинів із монтажем "ЛоксМайстер" – не лише точки продажу. Це передовсім команда фахівців безпечного замикання, які допоможуть обрати замки, циліндри, двері, дотягувачі саме для Ваших потреб, якісно змонтують і відремонтують Ваші засоби безпеки, а також розкриють їхні можливості для контролю доступу.

Ми постійно розвиваємо спектр послуг. Для нас важливо, щоб українці навіть у невеликих містах відчували високий рівень обслуговування та мали змогу захисти себе і своє майно.

Наша команда – наша гордість: ми інвестуємо у професійних локсмайстрів, проводячи навчання, в тому числі за кордоном, на заводах виробників.

Наші клієнти – наші друзі:  ми цінуємо й поважаємо довіру кожного клієнта. Ми в постійному діалозі, оперативно реагуємо на звернення, шукаємо індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта. 

Найкраща у світі продукція безпеки, розумні ціни, європейський сервіс, доброзичливість персоналу та відкритість компанії – це все мережа магазинів із монтажем "ЛоксМайстер".

 Адреси магазинів мережі "ЛоксМайстер"

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика