SiteHeart

Досягнення магазину

Досягнення магазину
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Андрій Клименко
- керівник одразу трьох магазинів мережі ЛоксМайстер у Західному регіоні.
 
Два з них розташовано у Львові, ще один – у Івано-Франківську.
 
Очолює керівник даний проект з 2006 року. За роки професійної та наполегливої роботи проект посів друге місце в Україні (після столиці) за рівнем економічної ефективності та задоволенням попиту споживачів у продукції безпеки.

Нині керівник ставить перед співробітниками проекту складні та амбітні завдання, проте головним серед них залишається забезпечення потреб кожного з клієнтів.
Історія магазину
Магазин по вул. Митрополита Андрея, 14 відкрили восени 2011 року. Професійний колектив цього магазину має багаторічний досвід роботи. З 2008 року локсмайстри працювали у магазині по вул. Чайковського. У цілому проект ЛМ існує у Львові з 2005 року. У цей час відкрився перший у Львові ЛМ на вул. Дудаєва, який з часом переріс у два нових повноцінних магазини.
Магазин вул. Митрополита розташований недалеко від центу міста та досить близько до головного залізничного вокзалу, що є вдалим не тільки для мешканців Львова, а й для споживачів з інших міст.
Популярністю магазин ЛоксМайстер на Митрополита користується не тільки у приватних споживачів, але й у професіоналів: дизайнерів, архітекторів, монтажників, прорабів, усіх, хто займається ремонтом, будівництвом та дизайном інтер’єрів.
 
Конкурентні переваги асортименту
У магазині на Митрополита широкий вибір оригінальної сертифікованої продукції. Споживач отримує не тільки консультацію від висококваліфікованого спеціаліста, але й зможе підібрати для замикання своїх дверей в одному місці комплексне рішення, починаючи від замка, закінчуючи фурнітурою на вхідні та міжкімнатні двері.
Для держустанов, лікарень, офісних центрів, готелів вимоги до замикання дещо відрізняються від вимог приватного житла, тому асортимент у магазині підібрано таким чином, щоб задовольнити потребу різноманітних технічних рішень замикання.
 
Менеджмент
Наша відмінність – це безкоштовні професійні консультації, це виїзд на об’єкт, це індивідуальний підхід до кожного окремого монтажу.
 
Можливості сервісного обслуговування
На Митрополита знаходиться авторизований сервісний центр по продукції MUL-T-LOCK, ABLOY, KABA, MOTTURA, RYOBI. На весь товар, придбаний у магазині надається гарантійне та післягарантійне обслуговування. Професійні локсмайстри не тільки відремонтують, перекодують замок чи циліндр, але і виготовлять дублікати ключів. Доречі, наш магазин єдиний у західному регіоні, який має можливість виготовляти дублікати патентованих ключів MUL-T-LOCK МТ5+ та ABLOY.
Ми практикуємо виїзд до клієнтів, монтаж та сервісне обслуговування безпосередньо на об’єкті.
 
Що отримує клієнт звернувшись до фірмового магазину ЛоксМайстер
Звернувшись у наш магазин, клієнт отримує:
- Якість – у нашому магазині представлені товари провідних виробників продукції високої безпеки.
- Гарантію – як свідчення належної якості продукції.
- Новітні технології – сучасні виробники удосконалюють способи захисту, використовуючи системи замикання за допомогою акустичних сигналів, поєднання в одному ключі електронно-механічного контролю.
- Належний рівень обслуговування – у магазині індивідуальний підхід до кожного клієнта.
- Сервісне обслуговування дає можливості по виготовленню дублікатів ключів, перекодуванню, створенню майстер-систем, ремонту.
 
Як співпрацює майстер з фірмовим магазином ЛоксМайстер
Вимоги професійного ЛоксМайстер центру до майстра досить високі, адже він здійснює монтаж в приватних оселях. Майстер професійно встановлює та надає консультацію по вибору продукції з асортименту нашого магазину. Майстер – це досвідчений фахівець з багаторічним досвідом, а також це чесна та порядна людина.
 
 
Досягнення магазину
 
1. Наш магазин співпрацює з мережею магазинів "Аdidas " у Львові (пр. Шевченка, вул.Чайковського). Для цих магазинів було продано та встановлено доводчики RYOBI, фурнітуру ROSTEX, замки та кодові панелі KNOCK N'LOCK, електромеханічні заскочки Eff-eff для дистанційного керування дверима.
 
Досягнення магазину
 
2. Комунальна Міська Дитяча Клінічна Лікарня купувала електромеханічні заскочка Eff-eff, контролери ROSSLARE для замикання дверей службових приміщень. Також скористалися нашими послугами по встановленню.
 
3. Готель "Дністер" – оцінив високу якість доводчиків RYOBI, які були придбані у нашому магазині та встановлені нашими інсталяторами.
 
Досягнення магазину
 
4. Держенергонагляд у Західному регіоні скористалися нашими послугами з продажу та встановлення протипожежних дверей, які були укомплектовані доводчиком RYOBI, домофоном, контролером ROSSLARE.
 
5. Чернівецьке відділення Національного Банку України придбали захищений бокс KeyWatcher для електронного контролю службових приміщень, а також дотягувачі ABLOY.
 
Досягнення магазину
 
6. Готель "Карпатський затишок", що у м. Славськ скористалися послугами з продажу та встановлення готельних замків JWM. Готель "Романтік СПА-готель" у м. Яремче придбав готельні замки INHOVA DONNA, енергокишені INHOVA, замки INHOVA для шафок в роздягальнях та здійснення монтажу.
 
Досягнення магазину
 
7. Фахівці магазину ЛМ на Митрополита встановили майстер-систему на на базі циліндрів Abloy у торгово-розважальному комплексі King Cross Leopolis у м. Львів.
 
Досягнення магазину
 
8. Ще одна майстер система була встановлена у мережі ресторанів МакДональдз (пр.Шевченка, вул.В.Великого) швидкого харчування у Львові на базі циліндрів MUL-T-LOCK 7х7.
 
Досягнення магазину
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика