SiteHeart

KABA GEGE

Циліндри австрійського виробництва досить швидко знайшли свою аудиторію завдяки виключній європейській якості, і зараз впевнено завойовують український ринок замкової продукції. Виробник надає широкий асортимент продукції, що забезпечить високий рівень безпеки для будь-якого приміщення. У мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» представлені циліндри KABA® expert (Каба Експерт) та GEGE® pExtra (Геге пекстра).
 
Циліндри
 
Kaba experT циліндр швейцарського виробництва, відповідає високим стандартам безпеки завдяки використанню високоякісних матеріалів при виготовленні, а також точним прецизійним фрезеруванням і унікальною конструкцією циліндра.
Циліндри
 
Gege pExtra виробництво Австрія. Ці циліндри користуються особливою популярністю у тих клієнтів, де стоїть завдання забезпечити підвищену безпеку. Адже тільки в них додатковий активний сін «дізнається», вставляється чи несанкціонована копія ключа або «рідна». У тому випадку, якщо різьблення відсутній на ключі, то активний пін заскакує в профіль ключа і дозволяє обертання тільки в одну сторону. Також запатентована різьба не копіюється звичайними фрезерними верстатами для копіювання ключів.
 
MUL-T-LOCK
 
Матеріали для виготовлення
 
Циліндри KABA® expert (Каба Експерт) та GEGE® pExtra (Геге пекстра) є недешевими, проте забезпечують найнадійний захист від відмички та інших інтелектуальних методів злому вхідних дверей. Дорога серцевина замка зроблена з якісних металів, що попереджає спроби силового злому та максимально ускладнює роботу зловмисника. Захист від злому (висвердлювання, висмикування, перелом) забезпечують матеріали, з яких виготовлені кодові елементи, загартований гвинт і кріплення сердечника. Для додаткової механічної міцності циліндри KABA® expert комплектуються корпусами зі спеціальною вставкою з пружинної сталі. Циліндри KABA® expert разом з корпусом виготовлені з високоміцної сталі та оснащені додатковими сталевими пінамі.
 
Секретність циліндрів
 
Захист від відкриття відмичками та методом «бампінг» забезпечує кількість кодових елементів, їх розташування та форма. У циліндрах KABA® expert (Каба Експерт) і GEGE® pExtra (Геге пекстра) кількість кодових елементів складає - 22, які розташовані в 4 ряди.
 
Інтелектуальна захист
 
Ключі KABA® expert (Каба Експерт) виготовляються методом прихованого фрезерування, що гарантує високий ступінь точності виготовлення. Ключі характеризуються високим ступенем захищеності, мінімальним зносом і абсолютною надійністю.
 
Застосування
 
KABA® expert (Каба Експерт) - це циліндрична система з пінами, розташованими в чотирьох площинах. Найбільш підходить для створення майстер-систем, а також систем "key alike". KABA® expert відповідає вимогам європейського стандарту EN1303 клас 6, а по зломостійкості - стандарту DIN18252 клас Р3 . Циліндри KABA® expert (Каба Експерт) також захищені від відкриття «бампінг»-методом, сумісні з електромеханічними системами. Змінивши головку ключа, механічний ключ може інтегруватися в систему контролю доступу.
 
Циліндри KABA® expert (Каба Експерт) і GEGE® pExtra (Геге пекстра) в комплекті з надійною броненакладкою, яка обов'язково має використовуватися на металевих дверях, перетворюються на гаранта найвищого ступеня захисту.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика