SiteHeart

MUL-T-LOCK Interactive

Циліндри MUL-T-LOCK Interactive (мультлиок інтерактив) мають клас High Security та призначені для встановлення у дверні замки для забезпечення найвищого рівня безпеки. MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) - це продукція провідного ізраїльського виробника, яка відповідає найвищим класам секретності, стійкості до зламу, зносостійкості, корозії та впливу температур.
 
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
TTT
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
 
- Країна-виробник: Ізраїль
- Циліндри класу High Security
- Патентована технологія «Подвійний телескопічний пін»
- Запатентовані рухомий елемент у ключі та ребристий плуг
- Захист від висвердлювання забезпечують титанові стержні та загартований пін
- Абсолютний захист від зламу методом бампінга,
відмикання відмичками
- Практично неможливе несанкціоноване дублювання ключа
- Кількість кодових комбінацій – 168 000 000
- Підсилений ХР-пластиною корпус
- Виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
- Персональна кодова картка
- Двосторонній патентований ключ з інтерактивним елементом та нарізкою для телескопічних пінів
- Виготовлення ключа тільки за наявності кодової картки
- Широкий асортимент довжин та симетрій
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка корпуса: нікель сатин, латунь
- Обробка тумблера: нікель сатин, латунь, антична бронза
- Комплектація – 3 ключі та кодова картка
- Опції:
  - системи 3in1 «Світлофор» та VIP;
  - SynerKey™ – механічний ключ, що має вбудований транспондер для побудови системи електронно-механічного контролю доступу. Тип транспондеру: безконтактний RFID EM-MARINE 125 кГц (сумісний з контролерами ROSSLARE®), безконтактний RFID MIFARE 13,56 МГц (сумісний зі зчитувачами MIFARE)
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
Якість циліндру досягається завдяки застосуванню виробником MUL-T-LOCK Interactive (мультлиок інтерактив) низки новітніх та запатентованих рішень. В основі MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) – технологія інтерактивного піну, який розміщено в заготовці ключа і взаємодіє зі спеціальними пінами, що містяться в корпусі циліндру та плузі. А патентована технологія «Double pin» (подвійний пін) дає понад 3 200 000 комбінацій ключа. Рухомий елемент у ключі та ребристий плуг MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) запатентовані до 2049 року. В корпусі циліндру розташовані титанові стрижні, які захищають MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) від висвердлювання.

Ключ MUL-T-LOCK Interactive (мультилок інтерактив) є запатентованим. Копію ключа можна виготовити тільки за персональною кодовою карткою в Авторизованому сервіс-центрі MUL-T-LOCK (мультилок).
 
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
 
1. Зовнішній пін тіла циліндра
 
2. Внутрішній пін тіла циліндра
 
3. Внутрішній пін плуга
 
4. Зовнішній пін плуга
 
5. Інтерактивний пін плуга
 
6. Тіло циліндра
 
7. Плуг
 
8. Інтерактивний пін ключа

В офіційному сервіс-центрі ключі виготовляються виключно на унікальному обладнанні з використанням оригінальних заготовок виробника.

MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) має широкі можливості для об’єднання у системи «Один ключ» та «Майстер-ключ». Для MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) доступні опції систем 3in1 «Світлофор» та VIP. MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) має широкий асортимент довжин та симетрій, що дає змогу обрати підходящий циліндр до Вашого дверного замка.

Замковий циліндр MUL-T-LOCK Interactive (мультлок інтерактив) відповідає вимогам стандарту ISO 9001 і пройшов сертифікацію в Україні за Державним стандартом ДСТУ EN1303:2004, який базується на європейських нормах.
 
 
Сертифіковано в Україні за 6 класом секретності, 6 класом зносостійкості, 2 класом тривкості до злому, класом С стійкості до корозії та впливу температур, що відповідає найжорсткішим вимогам стандарту ДСТУ EN1303:2004.

Сертифікат №14945-06. Сертифікат якості: ISO 9001. Продукцію сертифіковано за європейськими стандартами
 
MUL-T-LOCK Interactive
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика