SiteHeart

ABLOY PROTEC

ABLOY® Protec (аблой протек) – високосектерний замковий циліндр з унікальною системою дискових механізмів. Представлений замковий циліндр ABLOY (аблой) має абсолютний захист від зламу за допомогою методу бампінгу, стійкий до відмикання відмичками та захищений від несанкціонованого виготовлення копії ключа. ABLOY® Protec (аблой протек), як і усі циліндри і замки ABLOY (аблой), стійкий до впливу несприятливих умов навколишнього середовища та має унікальний, нордичний, дизайн.
 
 
ABLOY PROTEC
 
ABLOY PROTEC
 
ABLOY PROTEC
 
Опція:
декоративна пластикова насадка на головку ключа
 
TTT
 
ABLOY PROTEC
  
Країна-виробник: Фінляндія
- Циліндри класу Extra Security
- Світовий патент на циліндр із ключами з нарізками у двох радіусах
- Абсолютний захист від зламу методом бампінга,
відмикання відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа
- Захист від висвердлювання – перший диск циліндра з загартованої сталі
- Кількість кодових комбінацій – 1 970 000 000
- Підсилений корпус платою із загартованої сталі
- Персональна картка із зашифрованим кодом
- Система Модуляр – подовження корпуса від базового розміру (31х31 мм) з кроком 5 мм до розміру 262 (131х131) мм
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка: хром, хром матовий, латунь, матова латунь (під замовлення)
- Виготовлення системи «Майстер-ключ» – замовлення рішення на заводі-виробнику, збирання в Україні за наявності сервісу
- Типи циліндрів:
  - CY 322 – двосторонній, ключ-ключ;
  - CY 323 – двосторонній, ключ-тумблер;
  - CY 332 – двосторонній, ключ-ключ, загартований корпус із зовнішньої сторони;
  - CY 333 – двосторонній, ключ-тумблер, загартований корпус із зовнішньої сторони;
  - CY 304 – двосторонній, ключ-ключ;
  - CY 305 – двосторонній, ключ-тумблер
- Базовий розмір:
  - CY 304, СY 305: 74 (37x37) мм;
  - CY 322, СY 323: 62 (31x31) мм;
  - CY 332, СY 333: 63 (31x32) мм
- Комплектація – 3 ключі та кодова картка
 
 
 

 

 
ABLOY PROTEC
 
Замковий циліндр ABLOY® Protec (аблой протек) – це втілення більш ніж сторічного досвіду та новітніх розробок конструкторського центру ABLOY (аблой). Число кодових комбінацій, що має представлений циліндр ABLOY (аблой), сягає майже двох мільярдів. А це означає, що підібрати або виготовити копію до ABLOY® Protec (аблой протек) фізично неможливо. Циліндр ABLOY® (аблой) має запатентований ключ та заготовку. Зробити копію ключа ABLOY® Protec (аблой протек) може тільки власник за умови наявності картки користувача – і тільки у авторизованому сервісному центрі на спеціальному оригінальному обладнанні.

Відкрити циліндр ABLOY® Protec (аблой протек) за допомогою відмички не можливо, оскільки остання дає змогу провернути тільки один диск – а для відкриття слід провернути одночасно усі 11, що розміщені всередині корпусу циліндра. Циліндр ABLOY® Protec (аблой протек) має захист від свердлування, що забезпечується завдяки першому диску (профільній шайбі) із загартованої сталі. Підсилений за допомогою спеціальної пластини корпус запобігає вандальному зламу циліндра ABLOY (аблой) навпіл методом витягування.

Замковий циліндр ABLOY® Protec (аблой протек), подібно до всієї лінійки продукції ABLOY® (аблой), надійно працюють в екстремальних умовах навколишнього середовища. Саме завдяки унікальній дисковій системі замки ABLOY® (аблой) стійкі до замерзання – вироби продовжують справно працювати при низьких температурах.
 
ABLOY PROTEC
PPP
 
 
 
1. перший диск циліндра із загартованої сталі для захисту від висвердлювання
 
2. загартована сталь
 
3. сталевий бар – захист від зламу
 
Замковий циліндр ABLOY® Protec (аблой протек) комплектується 3-ма ключами та унікальною кодовою карткою. Завдяки системі Modular можна подовжити корпус замкового циліндра ABLOY® (аблой) від базового розміру з кроком 5 мм до розміру 260 (130х130) мм.

Компанія ABLOY Oy (аблой ой), що виробляє циліндри та замки ABLOY (аблой), є провідним розробником продукції замикання. Дані циліндри відповідають найвищим вимогам європейського стандарту EN 1303, а саме виробництво продукції ABLOY (аблой) пройшло сертифікацію за міжнародним стандартом ISO 9001. Додатково слід зазначити, що циліндри ABLOY (аблой) пройшли в Україні сертифікацію, яка є добровільною, що є ознакою якості, за яку можна бути спокійним.

Беручи до уваги всі ці фактори, можна сказати, що циліндри та замки ABLOY (аблой) забезпечують найвищий рівень безпеки, комфорту та зручності.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика