SiteHeart

KNOCK N’LOCK

Електромеханічні замки KNOCK N’LOCK™ (кнок ен лок) функціонують на основі патентованої інноваційної технології Knock Code Technology бездротової передачі коду за допомогою акустичних сигналів, що розповсюджуються у твердому середовищі. Замки не мають зовнішніх ознак присутності в дверях та наскрізних отворів, завдяки чому повністю виключається можливість маніпулювання, вандалізму та забезпечують високу стійкість до зламу. Програмування та керування KNOCK N’LOCK™ (кнок ен лок) здійснюється за допомогою ключа-брелоку.
 
 
KNOCK N’LOCK
 
KNOCK N’LOCK
 
KNOCK N’LOCK
Циліндри KNOCK N’LOCK™ CL320 G3, СL300 (нок ен лок):
 
-  Виготовляються у Ізраїлі
-  Працюють на основі унікальної патентованої акустичної технології передачі сигналу
-  Покоління G3 – дає змогу здійснювати автономне програмування, а також розширене програмування з ПК , надавати певному брелоку або групі брелоків одноразового доступу
-  Електронне керування здійснюється за кодом доступу без використання механічного ключа
-  Абсолютна стійкість до традиційних методів несанкціонованого відмикання 
-  Цилиндр може бути відкритий тiльки тим ключем-брелком, котрий прописано у пам'яті замка 
-  Один брелок можна прописати на відкривання великого числа циліндрів
-  Базовий розмір 60 (30х30) з можливістю подовження в обидва боки з кроком 11 мм
-  Варіанти: язичок або шестерня
-  Обробка: хром матовий
-  У поколинні G3 існує можливість побудови складних систем контролю доступу на електронному рівні з отриманням аудиту понад 1000 останніх подій
 
KNOCK N’LOCK
 
 
Додаткові аксесуари:
-   Зовнішній тумблер KK 253G3 з кодовою панеллю
-   Ключ-брелок РК 116G2, РК 117G2, РК 173G3, PK 118 G3
-   Чохол для брелоку КС 119
-   Код активації для програмування з ПК з повним набором функцій (до KK 253G3)
-   Кабель для зчитування інформації та програмування циліндра з ПК СС 170
 
KNOCK N’LOCK
 
Розширені можливості програмування з використанням програмного забезпечення KNOCK N'LOCK:
-   Гнучке керування правами доступу
-   Доступ за розкладом
-   Доступ за двома кодами
-   Доступ із затримкою часу
-   Можливість керування доступом на відстані  G3
-   Замок можна запрограмувати для доступу на один або декілька разів 
 
Замкові циліндри KNOCK N’LOCK™ CL320 (нок  ен лок)  виготовляються у Ізраїлі. Керівник компанії E-LOCK Ілан Голдман, що э виробником електронно-механічних замків, є автором унікальної  патентованої технології «Knock Code Technology». Технологія, що застосовується у замкових циліндрах  KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) діє за принципом   передачі даних за допомогою серії ударів крізь тверді матеріали (метал, дерево, скло та пластмаса тощо).  Близько мільйона можливих комбінацій коду доступу KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) (4-6 цифр) роблять фактично неможливим підбір комбінації для відмикання замкового циліндра.
 
Передача сигналу  - це серія з сімнадцяти ударів, що є криптостійкою комбінацією часових інтервалів між ударами і змінюється щоразу під час передачі фізичного коду та має мільярд мільярдів в
 
KNOCK N’LOCK
 
У побуті замкова продукція від KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) отримала назву «дятел» за характерні постукування, що можна почути при відмиканні. Перевага  KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок)  -  у відсутності механічного ключа. Відтак визначене число осіб матиме змогу отримати доступ до приміщення без необхідності виготовлення ключів до замкового циліндра. У разі необхідності,  можна змінити код доступу KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок).
 
У циліндрах KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) закладені широкі можливості автономного програмування за допомогою ПК. Так, встановивши замковий циліндр KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) з відповідною опцією  у офісі або вдома,  ви зможете здійснювати аудит подій. У замковому циліндрі також передбачено опцію, коли кодів існує декілька, і можна здійснювати відповідний аудит доступу осіб до приміщення.     
 
Високу зручність KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок), широкі функціональні можливості замкового циліндра доповнює його висока безпечність: адже «дятел» не можливо несанкціоновано відімкнути за допомогою відмичок. Відсутність замкової шпарини відповідно унеможливлює метод підбору ключа.
 
Якщо ж розглядати методи фізичного впливу, то і тут виробник потурбувався про високу безпеку виробу: «дятел» захищений від свердлування. Встановлюється KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) на двері таким чином, що демонтувати за недовгий проміжок часу навіть за наявності електроінструменту цей замковий циліндр не вдасться. Електромеханічні пристрої замикання  від KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) є новинкою для українських споживачів. Ті, хто вже користуються продукцію від ізраїльського виробника, охоче радять її друзям. Ряд схвальних відгуків споживачі надали і у інтерв’ю для нашого сайту.
 
Майбутнє – за високими технологіями. Майбутнє у безпеці – за KNOCK N’LOCK™!
 
KNOCK N’LOCK

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика