SiteHeart

Замкові циліндри

Циліндрова система замку - продукт точних технологій. Замки циліндрового типу поширені завдяки зручності у використанні - невеликий ключ, легко провертати, і якщо необхідна заміна, змінюється не весь замок, а тільки його секретна частина - циліндр, відомий як личинка, вкладиш або вставка.

Циліндр це високоточний механізм, який забезпечує передачу зусилля з ключа на механізм замку, і одночасно секретний елемент. Точна механіка циліндра відповідає за розпізнавання ключа за принципом «свій/чужий». Циліндри, що використовуються в побуті, як правило, відносяться до типу «європрофіль» і взаємозамінні у різних механізмах замків.
 
 
Циліндри
 
Циліндри
Цилиндры
 
Країна - виробник - Ізраїль. У виготовленні замкових циліндрів використовуються тільки високоякісні сплави: сталь, латунь, бронза, нікель- срібний сплав. Циліндрична патентована система класу Додаткове Захищений Висока безпека MUL-T-LOCK (мультилок) містить багаторічний досвід і розробки. Сервісне обслуговування в Україні - виготовлення додаткових ключів, систем «Світлофор» та «VIP», об'єднання циліндрів і замків у систему «Один ключ» і «Майстер-ключ», маркування ключів.
Циліндри
Цилиндры
 
Циліндри фінського виробництва представлені моделями класу High и Extra Security. У циліндрах аблой дискова система секретного механізму. Світовий патент на циліндр з ключами з нарізками у двох радіусах.
Циліндри
Цилиндры
 
У цих циліндрах KNOCK N'LOCK™ (нок ен лок) унікальна патентована технологія бездротової передачі сигналу. Механічний ключ відсутній - електронне управління з кодом доступу. Країна - виробник - Ізраїль.
Циліндри
Цилиндры
 
Циліндри виробництво Франція.
Циліндри Vachette® (вашет) мають унікальну систему з 32 пінів, вироблені із загартованої сталі, особливим є розміщення пінів в шести площинах. Патентований ключ, виготовлення якого можливо тільки на заводі - виробнику.
Циліндри
Циліндри
 
Замкові циліндри австрійського виробництва GEGE КАБА (ГЕГЕ КАБА) циліндри унікальні неможливістю підробки ключа, виготовляються з матеріалу Незільбер. Благодаря применению специальных штифтовых форм гарантируется повышенная надежность открывания.
Циліндри
 
Якісні циліндри середньої цінової категорії.
 
Циліндри
 
Циліндри виробляються в комплектації «ключ-ключ» та «ключ-тумблер» (вороток).

Характеристики циліндрів:
1. Зносостійкість;
2. Стійкість до впливу фізичних (вибивання, злом, бампінг) та інтелектуальних (відкриття відмичками та підбір ключа) методів впливу;
3. Впливу хімічних речовин і перепадів температур;
4. Висока секретність;
5. Комплектація кодовою карткою власника (згідно неї виготовляються дублікати ключів);
6. Замковий циліндр повинен відповідати вимогам якості міжнародного зразка.

1. Зносостійкість залежить від якості використаних при виробництві матеріалів деталей, їх відповідності один одному в тертьових вузлах. Надійність в експлуатації залежить від того, наскільки якісно виготовлені деталі, а також як продумана конструкція механізму. Особливу вагу має якість збірки циліндра. Дані параметри дуже важливі як для механізму замка, так і для циліндра. По-перше, надійність та зносостійкість характеризують функцію відмови роботи замка - важливий аргумент споживачу. По-друге, від зносостійкості залежить секретний елемент (циліндр) - знос деталей робить його більш уразливим для відмичок та підбору ключів.

2. Стійкість до впливу фізичних (вибивання, злом, бампінг) та інтелектуальних (відкриття відмичками та підбір ключа) методів впливу. Силовий злом може бути спрямований як на механізм замка, так і на циліндр. Силовий злом циліндра включає в себе вибивання, виривання, перелом і свердління. Від більшості неприємностей циліндр ефективно захищає врізна броненакладка або захисна фурнітура на планці. Крім неї, зазначеним методам протистоїть і сам циліндр, у нього встановлюються твердосплавні елементи: встановлюється Альфа-пружина - унікальний інтерактивний елемент ключа. Захист від висвердлювання забезпечує «antidrilling» пластина та титанові стрижні.

3. Вплив хімічних речовин і перепадів температур - циліндрові механізми виготовлені з високоміцної сталі, тому є стійкими до впливу несприятливих умов навколишнього середовища.

4. Висока секретність замкових циліндрів. Це сукупність таких параметрів як: стійкість до відмичок, ймовірність відкривання схожими ключами, надійність в експлуатації (зносостійкість), стійкість до механічних впливів. До того ж ще одною перевагою секретності циліндра є умовна кількість кодових комбінацій, персональна картка із зашифрованим кодом та точність виготовлення складових частин.

5. Комплектація кодовою карткою власника - копіювання ключів, заготовки яких захищені міжнародними патентами, здійснюється тільки за наявності спеціальної пластикової картки, яка дає право авторизації, і з використанням виключно оригінальних заготівок ключів. Це служить запорукою подальшої безвідмовної роботи самого замку.

6. Замковий циліндр повинен відповідати ряду вимог, а саме: мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ГОСТ і стандарту ISO 9001, а також мати міжнародні сертифікати відповідності.
 
Відмінності пристроїв циліндрів у різних виробників
Секретна частина циліндра завжди має конструктивні рішення, які запобігають можливості маніпуляцій:
- ряд телескопічних пінів - таку технологію має циліндр MUL-T- LOCK® (мультилок), виробництва Ізраїль
- дискові механізми - на такій системі базуються циліндри ABLOY® (аблой), виробництва Фінляндія.
- замкові циліндри австрійського виробництва GEGE® КАБА (Геге Каба) унікальні реверсивним ключем з матеріалу «Незільбер», і неможливістю підробки ключа.
- електромеханічні циліндри без механічного ключа, виготовлені за унікальною технологією бездротової передачі кодового сигналу KNOCK N'LOCK® (кнок ін лок), виробництва Ізраїль.
- циліндри з унікальною системою багатоспрямованих пінів, які розміщені в шести площинах, Vachette® (вашет), виробництва Франція.
 
У реаліях українського ринку наша компанія завжди дослухається до позиції споживача, саме тому у відповідь на запити, було сформовано ЕКОНОМ ПРОПОЗИЦІЮ - замкові циліндри відомих брендів АЛЬБА (виробництво Ізраїль) та замкові циліндри КАЛЕ (виробництво Туреччина), де при відмінному співвідношенні ціна/якість збережена основна функція безпеки та конкурентна ціна.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» замкові циліндри представлені лінійкою кращих світових виробників. Слід зазначити, що циліндр є складовою не тільки вхідних або міжкімнатних дверей. Личинка замка є необхідною складовою для замків у сейфах, депозитних комірках, вантажних відсіках автомобілів.

Зручність пропозиції в Локсмайстер-Центрах полягає в тому, що у нас можна вибрати не тільки дійсно якісний циліндр, але й об'єднати його в «Майстер-систему» таким чином, що одним ключем ви зможете відкривати значну кількість дверей і дверцят. Також у мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер», ви можете замовити ПОСЛУГИ зі встановлення та обслуговування даної продукції.
 
Звертайтеся в мережу «ЛоксМайстер»! Ми допоможемо обрати якісний, безпечний і зручний циліндр для безпеки та комфорту Вашої оселі, будинку, офісу тощо.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика