SiteHeart

Основні однонаправлені

Замки основного замикання для вхідних дверей застосовуються для установки в нові двері або для заміни раніше встановлених замків. Для забезпечення додаткового рівня безпеки замки можуть комплектуватися захисною фурнітурою на планці, або захисною фурнітурою на роздільних щитках, декоративними щитками або захисними протекторами. Додатково замки можуть бути укомплектовані марганцевими пластинами.
Основні  Основні
Асортимент продукції цієї групи складається з габаритних замків з фіксацією дверного полотна у діапазоні від 8 до 15 точок. Замикання циліндровим або сувальдним механізмом. Є моделі, в яких поєднані декілька систем замикання. Сталеві ригелі, планка замку та основні виконуючі механізми. Замки зроблено в Італії за рахунок виробничих сил заводу Есеті, який наразі входить в групу компанії МUL-Т-LOCK® (Мултилок).
Основні  Основні
Високонадійні, тривкі до експлуатаційних факторів замки європейського концерну  ABLOY® (Аблой). Порівняно невеликі розміри корпусу та ригелів замку витримують тривалі навантаження. Вони придатні до використання у шкідливому середовищі та до впливу широкого діапазону температур. Ригелі виконані за новітніми технологіями обробки сталі, всі частини механізму зроблені з високоякісних матеріалів.
Основні  Основні
Корпуси замків NEMEF® (Немеф) завдяки своїй високій якості розповсюджені у використанні на об'єктах масового користування та на виробництві. Мають широку лінійку моделей з різними розмірами та різного призначення. Зазвичай використовуються на евакуаційних та пожежних виходах, складають одне технологічне рішення в системах антипаніки.
Основні 
Профільні
SANTOS® (Сантос) – бюджетний варіант для тих, хто хоче забезпечити високий рівень захисту дверей. Найбільш розповсюджений у приватному секторі завдяки поєднанню високої якості та гарного зовнішнього вигляду. Широка лінійка розмірів дозволяє монтаж цього замка на заміну неякісним китайсько-турецьким продуктам. Комплексні рішення, побудовані на основі корпусів SANTOS®, - це найкращій варіант для будь-яких дверей.
 
замки ABLOY
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика