SiteHeart

Профільні

Замки профільні можуть використовуватися як основні або додаткові замки в залежності від дверей. Але, безумовно, самим універсальним і надійним є накладний замок з фіксацією в 2 напрямках. Може бути встановлений як вертикально, так і горизонтально на двері, вікна, роллети. Найбільш поширені для дверей промислового сектора, Застосовуються в різних профільних конструкціях, вікнах, дверях, вітражах гаражах, магазинах.
 
замки ABLOY
 
 
Профільні
Защитная фурнитура MUL‑T‑LOCK для основных замков
 
Замки профільні МUL-Т-LOCK®
Профільні замки МUL-Т-LOCK® (Мултилок) – готове ексклюзивне рішення у випадках, коли потрібно вирішити завдання надійно та естетично-привабливо. Накладний корпус з однією точкою фіксації використовується як основний і додатковий замок у залежності від дверей. Але безперечно найбільш універсальним та надійним є замок з фіксацією у 2 напрямах. Може бути встановлений як вертикально, так і горизонтально на двері, вікна, ролети. Вони найбільш розповсюджені на дверях промислового сектору, гаражах, магазинах, тощо.
   
Профільні
Профільні
 
Корпуси Santos® (Сантос) – якісні профільні замки з широкою лінійкою розмірів та функцій, що дозволяє використовувати їх з різними видами профілів. Корпуси замків, основні робочі елементи та запірні ригелі виконані з загартованої або нержавіючої сталі.
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика