SiteHeart

VACHETTE

Виробник замків VACHETTE® (Франція) розпочав випуск своєї продукції у 1864 році. Лідером продаж даного виробника є єдині представлені в Україні замкові циліндри “Very High Security” VACHETTE® Radial NT (вашет радіал) та протипожежні замки VACHETTE® (Вашет) D455.
 
замки ABLOY
 
Протипожежні
 
 
Основний замок VACHETTE® (Вашет) D455
Основний замок VACHETTE® (Вашет) D455
Протипожежний вогнетривкий. Сертифікований у Франції. Ригель спеціальної форми, реверсивна заскочка з латуні.
Країна-виробник: Франція
 
Технічні характеристики:
- Mіжцентрова відстань (А) – 72 мм
- BackSet (В) – 60 мм
- 1 ригель спеціальної форми
- Вихід ригеля – 20 мм
- Реверсивна заскочка
- Сторонність – універсальний (правий/лівий)
- Торцева планка: обробка – нержавіюча сталь, нікель, латунь, чорне полімерне покриття, хром
- Комплектація: зворотна планка
 
замки ABLOY
 
Компанія VACHETTE® з’явилась на вітчизняному ринку у 90-х роках. Із 1997 року VACHETTE® увійшла до концерну ASSA ABLOY Group.
 
Протипожежні замки VACHETTE® (Вашет) можуть оснащуватися євроциліндром (DIN) та використовуватися разом із захисною фурнітурою ROSTEX® (Ростекс), або іншою, яка відповідає стандарту DIN. Окрім ригеля спеціальної форми, замок також має реверсивну заскочку, яка виготовлена із латуні.
 
Протипожежні замки VACHETTE® (Вашет) відповідають усім вимогам якості та європейським стандартам. Встановлення вогнетривких замків VACHETTE® (Вашет) можливе як у протипожежні двері так і у ті, які виготовлені із інших матеріалів (дерево, метал тощо). Протипожежні замки VACHETTE® користуються довірою серед споживачів. Саме тому не випадковим є їх монтаж і на двері житлових приміщень. Замки компанії VACHETTE® (Вашет) задовольняють вимоги протипожежної безпеки у офісних приміщеннях та у громадських будівлях.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика