SiteHeart

Замки

Кожні вхідні двері – житлового або нежитлового будинку - обладнуються замками. Замок – це виріб, призначений для замикання та відмикання об’єкта.

У мережі Локсмайстер представлені основні замки одно- та багато напрямленого замикання високої секретності, які надійно фіксують дверне полотно у рамі - до 15 точок. Профільні замки представлені лінійкою виробів для вікон, дверей, алюмінієвих або метало пластикових вітражів. Окрема категорія дверних замків – протипожежні, призначені для монтажу у протипожежні двері. Механізми додаткових замків покликані підсилити основні завдяки додатковим точкам замикання, які підвищують зламостійкість вхідних дверей.
 
 
Замки
 
Замки
 
 
Основні дверні замки призначені для запобігання проникнення в приміщення. Можуть мати сувальдний механізм, або додатково комплектуватися циліндровими механізмами високої секретності.
Замки
 
 
Основні багатонаправлені замки - це замкові механізми, які крім класичної, основної схеми замикання, (коли ригелі заходять в бік коробки дверей), мають додаткові ригелі, спрямовані вниз, вгору та вправо, залежно від моделі замка.
Замки
 
 
Основні профільні замки застосовуються в дверях, які не мають цілісного полотна, а виготовляються з профілю. Подібні двері все частіше застосовуються в дизайні багатьох сучасних об'єктів. з алюмінію або металопластику.
Замки
 
 
Протипожежні замки призначені для установки в протипожежні двері вогнестійкістю EI 60 EI 90. Протипожежні замки володіють властивістю не втрачати працездатності при сильному нагріванні.
Замки
 
 
Додаткові замки використовуються на вхідних дверях для додаткового захисту. Додаткові замки можуть буть врізні, та накладні. Відрізняються високою секретністю, а так само зручністю у використанні та монтажі.
Замки
 
 
Міжкімнатні двері також вимагають фіксації в закритому положенні з метою недопущення довільного відкриття. Це можливо здійснити за допомогою різних типів замків. За методом встановлення можна виділити наступні види замків для міжкімнатних дверей: накладні і врізні.
Замки
 
 
Необхідність замикання різних шаф, сейфів, шухляд, контейнерів та автоматів на сьогодні дала змогу розвинутись галузі індустріальних замків, які використовуються у промисловості, банківській справі та сфері побутового обслуговування населення. Головна функція замку - забезпечення захисту від проникнення в автомат або контейнер.
Замки
 
 
Сучасні технології дозволяють створити навісні замки що захищені від злому, та які безвідмовно працюють в будь-яких екстремальних умовах - вода, бруд, мороз.
Міжкімнатні замки встановлюють у сантехнічні та внутрішні приміщення. Такі вироби представлені ергономічними та зручними моделями. Замки для обладнання та меблів мають відмінні технічні характеристики та високосектерний циліндр. Висячі замки захищають стулки воріт, решіток, широко застосовуються для замикання складських приміщень.

Кожна з представлених груп має по декілька моделей від лідируючих світових виробників. Тож у Локсмайстер оберуть підходящий замок для ваших вхідних дверей.
Принагідно зазначимо і про вимоги, яким повинен відповідати якісний виріб.

Основними вимогами до замків є: секретність, стійкість до фізичних та інтелектуальних видів зламу, довговічність та зручність у експлуатації. Дверні замки мають бути виготовлені у заводських умовах згідно конструкторської документації . На упаковці замка має міститися інформація про фірму виробника, місце розташування виробництва, клас секретності виробу. При виборі замка слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовляється корпус (його стійкість до механічного впливу та дії хімічних речовин), спрямованість замикання, можливість заміни його елементів та зручність в експлуатації.

Для надійного захисту вхідних дверей фахівці з безпеки радять встановлювати декілька конструктивно різних замків. Наприклад, циліндровий та сувальдний. Серед циліндрових – за споживними якостями відмінно зарекомендували себе замки виробників MUL-T-LOCK® (мультилок) та ABLOY® (аблой). До числа надійних замків сувальдного типу належать: MUL-T-LOCK® OMEGA OFMPA, MOTTURA 54Y936, MOTTURA 54K787 та інші цього класу. Аби замок працював довго і встояв у випадку спроби висвердлювання, слід застосовувати комплекти захисної фурнітури і броне накладок.

Дверний замок повинні встановлювати професіонали. Замок у дверях коректно працюватиме лише тоді, коли його установка буде здійснена правильно. У будь-якому разі точно визначитися з розмірами та вмонтувати обраний виріб допоможуть професійні локсмайстри. Буде добре, якщо і продаж, монтаж продукції здійснять фахівці одного Локсмайстер-центру – так клієнт зможе бути впевненим і у якості виробу, і у правильності установки замка.

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика