SiteHeart

Захисна до основних замків

Захисна фурнітура для основних замків призначена для монтажу на вхідні двері приміщень для забезпечення максимального захисту від несанкціонованого відкриття. Захисна фурнітура для основних замків повинна бути міцною, зносостійкою та пристосованою для роботи у критичних умовах навколишнього середовища. 
 
 
Захисна до основних замків

У мережі Локсмайстер пропонується захисна фурнітура для основних замків від виробників MUL T LOCK (мультилок ) та ROSTEX (ростекс). Вся продукція безпеки виробництва MUL T LOCK (мультилок ) та ROSTEX (ростекс) пройшла сертифікацію за європейськими стандартами та має відмінну якість, перевірену сотнями тисяч споживачів у різних країнах світу. Запропонована захисна фурнітура для основних замків відповідає найвищим класам зламостійкості та дає змогу надійно захистити найуразливішу частину механізму замка – замковий циліндр. Захисна фурнітура для основних замків від цих виробників успішно захищає від зламу, витягування циліндра, вибивання, висвердлювання, а також завдає перешкод при відкритті замка за допомогою різноманітного інструменту (відмичок, зкручувача тощо).

Окрім зазначенного вище, така фурнітура має твердосплавні пластини, які захищають і сам корпус замка.

Компанії MUL T LOCK (мультилок ) та ROSTEX (ростекс) пропонують вироби, які мають надвисоку стійкість до демонтажу. Крім того, фурнітура для основних замків MUL T LOCK (мультилок ) та ROSTEX (ростекс) продовжує термін експлуатації замкового механізму – адже завдяки захисту до нього не потраплять бруд, волога та пил. Таким чином захисна фурнітура для основних замків MUL T LOCK (мультилок ) та ROSTEX (ростекс) забезпечує довготривалу та коректну роботу замкового циліндра.

Насамкінець, захисна фурнітура для основних замків MUL T LOCK (мультилок ) та ROSTEX (ростекс) є ще й елементом декору приміщення – варіації кольорів та обробок допоможуть Вам обрати захист на будь-який смак.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика