SiteHeart

Захисні протектори

Це спеціальні пристрої, які використовуються для захисту цілінрових механізмів (секретів) замків. Їх основне завдання - перешкоджати спробам вандального впливу на циліндр з метою відкрити замок. Вони бувають: поверхневого монтажу і урізні. Окремо хотілося б виділити протектори накладного монтажу, виконані «на планці». Вони використовуються з додатковими замками урізного типу і мають не тільки протектор, який захищає сам циліндр, але і захисну пластину, яка захищає безпосередньо корпус додаткового замку.
 
   
Захисні протектори
 
Компанія DіSес – інноваційний італійський виробник врізних, накладних, магнітних, декоративних броненакладок і магнітних протекторів для усіх типів замків, що захищають замковий циліндр або сувальдний замок від висвердлювання, вибивання, проникнення сторонніх предметів і просто несанкціонованого доступу. 
Захисні протектори DіSес забезпечують найвищий рівень захисту, а широка гама кольорів та варіантів оздоблення дозволяє задовольнити попит найвибагливіших покупців.
   
Захисні протектори
 
Представлений широкий вибір броненакладок компанії ROSTEX (Ростекс, Чехія) як «на планці», так і «на розетці».
Представлені броненакладки «на планці» виконані з нержавіючої сталі. А вузол протектора циліндру виконано із загартованої сталі.
Броненакладки «на розетці» виконані із загартованої сталі і кріпляться стяжними гвинтами М6. Всі продукти ROSTEX (Ростекс) атестовано міжнародним центром сертифікації TREZOR TEST по 3-му та 4-му (найвищому) класу безпеки.
Для забезпечення пасування колірної гами броненакладок гами до іншоі фурнітури, вони випускаються в різних колірних виконаннях: порошкова фарба, хром, PVD, хром, хром матовий, хром сатин, титан, титан матовий, титан сатин.
   
Захисні протектори
 
Броненакладки Mul-T-Lock (Малтилок, Ізраїль) представлені продуктами SL3 та DEFENDER A615. SL3 – це броненакладка поверхневого монтажу, кріпиться стяжними гвинтами М8 і випускається в обробках: хром, нікель сатін, PVD. DEFENDER A615 – це броненакладка урізного типу, яка кріпиться безпосередньо до корпусу замка, що значно ускладнює процес її відривання. Вона має загартовану шайбу, що протидіє свердлінню. Завдяки урізній конструкції, вона ефективно протидіє основному навантаженню при радіальному ударі. Конструкція з плаваючим ободком дозволяє встановлювати її на двері з фасадами.
 
   
Захисні протектори
 
Броненакладки ABLOY  (Аблой) – 3-й клас безпеки, матеріал – загартована сталь.
Їх основне призначення – використання з фінськими циліндрами з метою захисту. Випускаються в обробках хром, хром сатин, латунь полірована, нікель полірований.
 
Захисні протектори
1
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика