SiteHeart

Фурнітура

Дверна фурнітура забезпечує зручне та безпечне функціонування вхідних дверей. До дверної фурнітури відноситься будь-яка складова частина, яка прикріпляється до дверей для покращення її функціональності та зовнішнього вигляду. Дверна фурнітура може застосовуватись з основними та додатковими замками, вхідними та міжкімнатними дверима. До дверної фурнітури належать також і дверні останови (або зупинники), вічка, номерки, скоби.
 
 
Фурнітура
 
Фурнітура
 
Фурнітура
 
Фурнітура
 
Фурнітура
 
Фурнітура
 
 
Фурнітура

Щоб циліндровий замок працював довго і встояв у випадку спроби висвердлювання або перелому циліндра на дві частини, слід застосовувати комплекти захисної фурнітури і броненакладки (пропоновані фірми - ROSTEX® (ростекс), MUL-T-LOCK® (мультилок), ABLOY® (аблой). Замки сувальдного типу слід захистити антивисвердлильними пластинами з високолегованої сталі з марганцем, які зберігатимуть корпус і механізм замка від атак. Захисна фурнітура, для основних і додаткових замків, що монтуються у вхідні двері, повинна витримувати такі впливи, як злам, вибивання, витягування циліндра, висвердлювання, а також перешкоджати відкриттю замка відмичками та "зкручувачем". Захисна фурнітура, що зможе задовольнити заявлені вище вимоги, повинна виготовлятися з надміцних матеріалів та встановлюватися на двері таким чином, аби її демонтаж був неможливим. Для максимальної захищеності секретної частини замка фахівці рекомендують завжди використовувати захисну фурнітуру з протектором.

Окрім антивандальних функцій, захисна фурнітура для дверей подовжує строк експлуатації замка та його секретної частини – адже з її допомогою у середину виробу зменшується потрапляння вологи, і бруду.

Звичайно, дверна фурнітура повинна органічно поєднуватись із дизайном вхідних дверей та загальним стилем приміщення. Важливо, аби фурнітура у вхідних дверях поєднувалась із міжкімнатною та фурнітурою у меблях. Саме тому виробники часто пропонують захисні комплекти, виконані у єдиному стильовому та кольоровому рішенні із міжкімнатними виробами. Різні моделі та варіанти обробок захисної фурнітури та фурнітури для міжкімнатних дверей та вікон дозволяють поєднати до єдиного дизайнерського рішення всі елементи у приміщенні.

Такий вид дверної фурнітури, як зупинник (або останова) призначений для збереження стіни та дверного полотна від механічний пошкоджень, що виникають в результаті зіткнення дверей зі стіною. Решта видів дверної фурнітури також спрямовані на забезпечення безпеки,зручності та комфорту у приміщенні.

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика