SiteHeart

АРТ-НУОВО

Протиударні двері АРТ-НУОВО
 
Стриманість і лаконічність, довершеність у кожній із ліній, проста вишуканість – такими є вхідні двері моделі АРТ-НУОВО. У перекладі з французької «art nouveau» - це «новий стиль», інакше кажучи, «модерн». За свідченнями ряду джерел, стиль АРТ-НУОВО наприкінці 20го сторіччя європейці запозичили у Японії . Так само як і стилю вдалося бути завжди новим – і так протягом століття, так і двері вхідні моделі АРТ-НУОВО десятиріччями зберігатимуть свою актуальність і новизну. Цьому сприятиме не лише їх дизайн, але і якісне і продумане конструктивне рішення, й матеріали, з яких вони виготовлені.
 
 
АРТ-НУОВО
 
АРТ-НУОВО
АРТ-НУОВО
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® ART 509
 

ДЕКОР:
МДФ ШПОН ЗБІРНИЙ
Рисунок та колір накладки – на вибір замовника.
 
 

Сталеві протиударні вхідні двері АРТ-НУОВО від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® задовольняють найвищі вимоги до безпеки та дизайну. Спеціальний профіль по периметру полотна значно покращує естетичні властивості та підкреслює авторський дизайн.  
 
Оздоблення дверей МДФ плитою, шпонованою цінними породами деревини, повністю імітує вигляд дверей із масиву деревини.
 
Виріб має оптимальну ціну.
Cтійкий та довговічний в експлуатації.
 
 
АРТ-НУОВО
 
Двері вхідні протиударні моделі АРТ-НУОВО виготовляються на ізраїльському підприємстві RAV-Bariah.
 
Найвищі стандарти забезпечення безпеки, якість конструктиву та матеріалів - такі характеристики протягом багатьох років закладають у кожні двері вхідні, що випускаються з виробничої лінії заводу.

Двері вхідні моделі АРТ-НУОВО виготовляють на базі конструктивну АРТ, який розробили спеціально для подальшого оздоблення декоративними накладками. Дврі вхідні моделі АРТ-НУОВО мають алюмінієвий профіль для кріплення накладок, регулюються по висоті для щільного прилягання до порогу, і виготовлені з гальванізованої сталі, що не піддається руйнівній дії корозії.Завдяки зазначеному конструктивну двері вхідні АРТ-НУОВО забезпечують і високий рівень безпеки, і задовольняють дизайнерські вимоги.
 
АРТ-НУОВО

Оздоблені двері вхідні моделі АРТ-НУОВО МДФ плитою, що шпонується цінними породами деревини і повністю імітує вигляд дверей з масиву деревини. Такі вхідні двері мають хорошу ціну та відмінну якість. Стійкі та довговічні – модерн на довгі роки – це двері вхідні моделі АРТ-НУОВО!
 
АРТ-НУОВО АРТ-НУОВО АРТ-НУОВО АРТ-НУОВО
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика