SiteHeart

АРТ-ДЕКО

Протиударні двері АРТ-ДЕКО

Модель АРТ-ДЕКО – це вхідні двері, які сто відсотків привернуть увагу кожного. Якщо ви шукаєте незвичайний виріб, який здатний підкреслити вишуканість дизайну інтер’єру та забезпечити безпеку приміщення – це вхідні двері моделі АРТ-ДЕКО.
 
АРТ-ДЕКО 
АРТ-ДЕКО
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® ART 509
 
 
ДЕКОР:
МДФ VINORIT, ФРЕЗЕРОВАНИЙ ХУДОЖНЬО ТА ПАТИНОВАНИЙ
Рисунок та колір накладки – на вибір замовника.
 
 

Сталеві протиударні вхідні двері АРТ-ДЕКО від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® задовольняють найвищі вимоги до безпеки та дизайну.
 
Спеціальний профіль по периметру полотна значно покращує естетичні властивості.
 
Унікальна технологія художнього різблення та патинування перетворює двері на справжній витвір мистецтва. Гнучкий підхід до декору дає змогу замовити будь-який дизайн за каталогом або за власними ескізами клієнта.
 
 

АРТ-ДЕКО
 
Зовні двері вхідні моделі АРТ-ДЕКО поєднують у собі чіткі та строгі лінії з витіюватими візерунками та орнаментами. Власне стиль АРТ-ДЕКО походить з країни-законодавиці моди – Франції. Вперше АРТ-ДЕКО згадується у 20х роках минулого сторіччя. Характерні риси АРТ-ДЕКО - одночасна виразність, витонченість та вишуканість. Традиційною для АРТ-ДЕКО є така кольорова гама: червоне дерево, насичені відтінки коричневого, чорний, колір слонової кісти. Часто до основного кольору додають оздоблення під золото або срібло.

Двері вхідні моделі АРТ-ДЕКО виготовлені на базі конструктиву АРТ, який розробили та виготовляють на підприємстві RAV-BARIAH у Ізраїлі. Сталеві протиударні вхідні двері моделі АРТ-ДЕКО мають спеціальний профіль по периметру полотна, що значно покращує естетичні властивості виробу. Двері вхідні мають металеві ребра жорсткості, замок чотири напрямленого замикання, ряд додаткових технічних рішень, що у поєднанні забезпечує високий ступінь зламо- та ударостійкості.
 
АРТ-ДЕКО

Декоруються двері вхідні АРТ-ДЕКО за технологією художнього різьблення та патинування. В основі декору дверей моделі АРТ-ДЕКО – накладки з МДФ з ПВХ-покриттям VINORIT (віноріт). Експлуатаційні якості цих матеріалів забезпечують довговічність та стійкість до впливу зовнішнього середовища. Завдяки цьому модель АРТ-ДЕКО – ідеальні протиударні вхідні двері для котеджу та заміського будинку.

Якщо із запропонованого асортименту декоративних накладок моделі АРТ-ДЕКО вам не підійшла жодна – не проблема. За наданими ескізами ваші вхідні двері оздоблять ексклюзивно. І, безперечно, зі смаком.

Вхідні двері моделі АРТ-ДЕКО – це висока безпека всередині і стримана розкіш зовні.
 
АРТ-ДЕКО АРТ-ДЕКО АРТ-ДЕКО АРТ-ДЕКО
 
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика