SiteHeart

ПРЕМІУМ

Протиударні двері ПРЕМІУM
 
Вхідні двері моделі ПРЕМІУМ – класичний дизайн та висока безпека за доступною ціною.
Вхідні двері, представлені у безлічі варіантах дизайну та кольорових рішень, в змозі стати доповненням вашого дизайнерського задуму.
 
ПРЕМІУМ 
ПРЕМІУМ
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® STANDARD G849
 
 
ДЕКОР:
МДФ VINORIT
ФРЕЗЕРОВАНИЙ
Рисунок та колір накладки – на вибір замовника.
 
 

Сталеві протиударні вхідні двері ПРЕМІУМ від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® – популярна модель для поціновувачів якісної безпеки у поєднанні з неповторним дизайном.
 
Підібравши рисунок і колір декору вхідних дверей у єдиному стилі із міжкімнатними дверима, ви отримаєте вишуканий інтер’єр і захистите оселю.
 
 
 

ПРЕМІУМ
 
Вхідні двері моделі ПРЕМІУМ оздоблено накладками із простим фрезеруванням, завдяки чому вони не виділяються із загального антуражу. Геометричні лінії та візерунки у східному стилі або класичні рисунки з арками – стриманий і лаконічний оригінальний декор підійде і для корпоративного, і для приватного застосування.
 
Декор вхідних дверей моделі ПРЕМІУМ стійкий до впливу атмосферних факторів, механічних ушкоджень та екологічно безпечний.
 
ПРЕМІУМ
 
Щодо безпеки від несанкціонованого відкриття - вхідні двері моделі ПРЕМІУМ в змозі забезпечити її високий ревінь. Адже в основі моделі – конструктив RB-DOORS STANDARD. А це – безпека від ізраїльського виробника, високоякісна гальванізована сталь, що не піддається дії корозії, кріплення листів за допомогою ребер жорсткості та низка додаткових рішень для забезпечення максимального рівня безпеки.
 
У констуктиві RB-DOORS STANDARD підготовлено отвір для монтажу електромеханічного замка KNOCK N `LOCK, який блокує верхню тягу та рух інших ригелів.
 
Вхідні двері моделі ПРЕМІУМ - надійне, доступне та стильне рішення безпеки вашого приміщення.
 
ПРЕМІУМ ПРЕМІУМ ПРЕМІУМ ПРЕМІУМ
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика