SiteHeart

ЕТНО

Протиударні двері ЕТНО
 
 
Вхідні двері моделі ЕТНО виготовляються в Україні на найбільшому дверному підприємстві «Новий Мир». Тим, кому до вподоби масивні вхідні двері, - модель ЕТНО підійде якнайкраще.
 
ЕТНО 
ЕТНО
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
ЛМ 415
 
 
ДЕКОР:
МДФ VINORIT,
ФРЕЗЕРОВАНИЙ ХУДОЖНЬО ТА ПАТИНОВАНИЙ
 
 
 
Представлені 4 дизайни декоративних накладок завжди у наявності на складі. За бажанням клієнта можна виготовити накладки будь-якого дизайну та кольорового рішення.
 
 

Високоякісні сталеві двері ЕТНО від вітчизняного виробника НОВЫЙ МИР спеціально розроблені для комплектації замком MUL-T-LOCK® 415G.

Поєднання високонадійного замка всесвітньо відомого бренду MUL-T-LOCK® та декорування накладками МДФ VINORIT із різбленням та патиною робить нову модель дверей унікальною на ринку України.
 
 
 

ЕТНО
 
Вхідні двері в основі конструкції мають дверне полотно зі сталі товщиною 2 мм. Три масивні ребра жорсткості забезпечують плоскістність полотна та жорсткість самої конструкції. Серед технічних рішень, завдяки яким вхідні двері є більш стійкими до зламу – багато-спрямований замок ізраїльського виробництва MUL-T-LOCK (мультилок) 415G з верхнім та нижнім механізмами замикання у комплекті, завіси з опорними підшипниками та штирі-антизрізи. Полотно та рама дверей ЕТНО всередині наповнено мінеральною ватою.
 
ЕТНО 
 
Вхідні двері моделі ЕТНО декоровані МДФ накладками з покриттям VINORIT, що імітує цінні породи деревини, фрезеровані та патиновані. Вхідні двері представленої моделі мають низку варіантів рішень декору: накладки з природними мотивами, орнаменти у національному стилі, елементи, стилізовані під використовувані у монументальних спорудах. Вхідні двері моделі ЕТНО представлені і у варіанті з класичним декором, який завдяки своїй елегантності та стриманості користується високим попитом.
 
Вхідні двері моделі ЕТНО – це органічне поєднання високо-безпечної конструкції і зі смаком підібраного декору, яка стане і надійним захисником, і окрасою вашого житла.
 
ЕТНО ЕТНО ЕТНО ЕТНО
Лондон Буковина
Брама
зовнішній бік
Брама
внутрішній бік
 
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика