SiteHeart

Готові моделі дверей

Пропонуємо готові рішення комплектації дверей, щоб ви могли легко обрати модель дверей і поєднати її з декором. Колір та рисунок декоративних накладок може бути різний в рамках однієї моделі. Каталог рисунків та палітри кольорів дивіться в розділі Декор дверей. Серед запропонованих моделей кожен має можливість обрати рішення відповідно до особистих вимог до безпеки, дизайну, комплектації, ціни.
 
Готові моделі дверей
 
 
Вхідні високобезпечні двері вишуканого дизайну для найвибагливіших замовників.

Модель дверей АРТ-НУОВО створена на базі конструктиву RB-DOORS ART 509 оздобленим МДФ-плитою, що вкрита шпоном цінних порід деревини. Конструкція дверей спеціально розроблена для декорування накладками – двері мають алюмінієвий профіль по периметру полотна за допомогою якого фіксують накладки. Дана модель дверей призначена для використання всередині приміщення.
Готові моделі дверей
 
 
Вхідні високобезпечні двері з широкими можливостями декорування.

Модель АРТ-ДЕКО створена на базі конструктиву RB-DOORS ART 509. Двері декоруються за допомогою МДФ-накладок з художнім фрезеруванням покритих ПВХ-покриттям VINORIT. Для більш виразного рисунку застосовується патинування. Двері мають алюмінієвий профіль по периметру полотна за допомогою якого фіксують накладки. Модель підходить для використання зовні. Двері стануть ідеальним рішенням для приватного будинку як з точки зору дизайну, так і з точки зору безпеки.
Готові моделі дверей
 
 
Вхідні протиударні двері безпеки декоровані МДФ-накладками зі шпону дубу.

Вхідні протиударні двері безпеки на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849. Декор за своїми механічними та функціональними властивостями перевершує натуральну деревину. Різні рисунки фрезерування МДФ-плити та велика палітра кольорів у які може бути тонований шпон дубу дозволяє підібрати накладку до смаку. В оселі або офісі двері цієї моделі додадуть представницького вигляду будь-якому приміщенню. Дана модель дверей призначена для внутрішнього використання.
Готові моделі дверей
 
 
Модель дверей для котеджів із віконцем для освітлення тамбура.

Вхідні протиударні двері безпеки на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849, декоровані МДФ-накладками та мають вмонтований склопакет з решіткою. Декоративні накладки ламіновані ПВХ покриттям VINORIT підвищуть теплоізоляцію полотна. Двері із гальванізованої сталі і накладки з ПВХ покриттям VINORIT стійкі до вологи та ультрафіолету.
Готові моделі дверей
 
 
Оптимальне поєднання високобезпечної конструкції і елегантного дизайну.
 
Вхідні протиударні двері безпеки на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849 декоруються МДФ накладками фрезерованими та ламінованими ПВХ покриттям VINORIT. 27 кольорів ПВХ плівки та 300 рисунків фрезерування дають змогу створити декор, що підійде саме вам.
Готові моделі дверей
 
 
Модель для сучасної квартири чи котеджу, офісного чи торгівельного приміщення.
 
Вхідні протиударні двері безпеки на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849 вкриті порошковою фарбою. Даний вид обробки – тренд, що прийшовся до смаку цінителям простоти та мінімалізму. Високі експлуатаційні характеристики дверей дозволяють використовувати їх у несприятливих умовах.
Готові моделі дверей
 
 
Класична модель дверей із можливістю підвищення безпеки.
 
Вхідні протиударні двері безпеки на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849 є базовою моделлю. Двері виготовлені з гальванізованої сталі та оздоблені ПВХ покриттям VINORIT завдяки чому вони стійкі та довговічні в експлуатації.
Готові моделі дверей
 
 
Модель для любителів масивних дверей «італійського» типу.
 
Конструктив дверей ЛМ 415 розроблений спільно з українським виробником ексклюзивно для мережі ЛоксМайстер. Модель представлена у чотирьох базових варіантах дизайну МДФ накладок з покриттям VINORIT. Кожен з варіантів оздоблення є продуманим дизайнерським рішенням, яке у поєднанні з високонадійним конструктивом становить комплекс безпеки та декору у вашій оселі.
Готові моделі дверей
 
 
Вхідні двері українського виробництва із замком MUL-T-LOCK M267.
 
Вхідні протиударні двері безпеки на базі конструктиву ЛМ 110. Відмінні технічні характеристики моделі та прийнятна ціна роблять якісну безпеку доступною кожному. Конструкція дверей забезпечує високу стійкість до зламу. Двері оздоблюються ПВХ покриттям VINORIT що має на вибір 27 різних кольорів.
 
Готові моделі дверей
 
Надійність та якісна робота дверей у значній мірі залежить від правильності їх установки. В магазинах ЛоксМайстер працюють спеціально навчені інсталятори. Монтаж дверей RB-DOORS складний та унікальний із-за бетонування рами, тому продаж дверей RB-DOORS здійснюється виключно з монтажем. Замовити монтаж дверей можна в будь-якому місті України.

Майстри зроблять заміри та забезпечать якісне виконання робіт. Крім установлення дверей, майстри магазину виконають монтаж декоративних накладок та додаткового обланднання, забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер запрошує до співпраці архітекторів, дизайнерів, будівельників. Пропонуємо Вам взаємовигідну співпрацю!
 
 
Готові моделі дверей
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика