SiteHeart

Циліндр електромеханічний ENTR®

Електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK® ENTR™

— це інноваційне розумне рішення замикання, яке поєднує захист механічного циліндру MUL-T-LOCK® Interactive стандарту High Security зі зручністю та функціональністю новітніх електронних технологій «Smart Lock».
Технологія ENTR™ надає можливість керувати замком за допомогою криптостійкого каналу зв'язку. Таким чином циліндр ENTR™ перетворює звичайні двері на «розумні». У користувача є багато способів, щоб розблокувати двері. Відчинити двері можна за допомогою смартфона, зчитувача відбитків пальців, кодової панелі або пульта дистанційного керування. Користувач може вибрати найзручнішу для нього опцію або будь-яку їх комбінацію.
 
 

 

Мобільний додаток для відмикання/замикання дверей та адміністрування прав доступу


За допомогою мобільного додатку ENTR&trade користувач має можливість зачиняти та відчиняти двері зі смартфона або планшета за допомогою Bluetooth-технологій. Також користувач має можливість самостійно створювати віртуальні ключі для інших користувачів та надавати їм різні права користування.
Замок працює від акумуляторної батареї і не залежить від зовнішнього живлення та кабелів. Про те, що замок потрібно зарядити, сигналізує контролер. Також інформацію про рівень заряду батареї можна побачити на смартфоні.
В разі необхідності користувач завжди може відкрити двері механічним ключем. Безпеку механічного замикання забезпечує запатентований циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+  стандарту High Security.
 
 

Кодова сенсорна панель MUL-T-LOCK® ENTR™ Touchpad


За допомогою настінної кодової сенсорної панелі користувач може відкривати двері. Панель може підтримувати до 20 користувачів, яких зручно додавати, змінювати та видаляти. Панель комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних, що не потребує прокладання кабелів і робить монтаж простим.
 
 

Панель зі сканером відбитків пальців  MUL-T-LOCK® ENTR™ Fingerprint


За допомогою настінного сканеру відбитків пальців Fingerprint ENTR&trade користувач має можливість відкривати двері за допомогою відбитків пальців або кодової комбінації (від 4 до10 цифр). Сканер надає користувачу контроль, дозволяючи керувати авторизацією до 20 користувачів. Функціонал пристрою дозволяє швидко додавати, змінювати права та видаляти користувачів.
 

Пульт дистанційного керування MUL-T-LOCK® ENTR™


Пульт дистанційного керування дозволяє відкривати та закривати двері як ззовні, так і зсередини приміщення. Система здатна підтримувати до 20 пультів. В разі втрати пульта його легко видалити з системи.
 

 Абсолютно всі двері з встановленим корпусом замка під циліндр EvroDin можуть бути обладнанні замком ENTR. При цьому немає необхідності в прокладанні дротів чи додаткової підготовки дверей. Достатньо просто зняти свій старий циліндр та встановити циліндр ENTR. Він може використовуватись як у вхідних дверях, так і у міжкімнатних. 

Більше інформації про технологію MUL-T-LOCK® ENTR™

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика