SiteHeart

Встановлення комплексного рішення

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ БЕЗПЕКА? ДЕ ЗНАЙТИ РІШЕННЯ З ЯКІСНИМИ СИСТЕМАМИ ЗАМИКАННЯ ДЛЯ СВОЇХ ДВЕРЕЙ І З КИМ МОЖНА ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ДАНОГО ПИТАННЯ?
 
Цей список можна продовжувати до нескінченності, і навіть скласти на його базі своєрідний - «Кодекс порушень правил встановлення систем безпеки». Практикам спеціалізованих локсмайстер - центрів часто доводиться стикатися з такими помилками:
– Неправильний підбір циліндра;
– Встановлення циліндра або корпусу замку, або фурнітури з перекосами, або внатяг;
– Встановлення циліндра без броненакладки;
– Чи не достатня обробка відповідь частин;
– Встановлення міжкімнатних замків замість основних;
– Встановлення в якості основних замків, додаткових;
– Перетягування торцевого болта;
– Різні підточки корпусу серцевин;
– Змащування вніутрішніх механізмів серцевин;
– Застосування фурнітури стяжної дії, з тонкими болтами, так само як застосування аналогічної, з можливістю зняття зовні.
 
Приклади неправильного встановлення продукції безпеки
 
 
До чого може привести неправильне встановлення замку циліндру фурнітури? Як показує практика:
– До заклинювання замка в момент, коли людина знаходиться зовні
– До заклинювання замка, коли людина знаходиться всередині
– До проникнення всередину житлового приміщення сторонніх людей.

Що ж таке комплексное рішення безпеки? Це концепція яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей. Суть пропозиції полягає в комплексному використанні ряду продуктів: практично завжди це: циліндр, замок, фурнітура.
 
Встановлення комплексного рішення здійснюється фахівцями, мобільними майстрами які володіють усіма необхідними навичками та інструментами, а також мають великий досвід виконання різнопланових робіт з встановлення і ремонту продукції безпеки. Саме у зручний для вас час за попередньою домовленістю.
 

 
Як правило, при встановленнях комплексного рішення найбільш часто використовуваними є замки підвищеної надійності. За наявності декількох виходів в одному приміщенні, проводиться попередня оцінка доцільності та створення єдиної системи контролю доступу.
 
Багаторічний досвід і товарно-матеріальна база мережі магазинів «ЛоксМайстер», дозволяє індивідуально підходити до кожного конкретного клієнта і підбирати найбільш вигідні та нестандартні рішення.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика