SiteHeart

Встановлення металевих дверей

ПРИЗНАЧЕННЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ - ЗАХИЩАТИ ЖИТЛО ВІД СТОРОННІХ
 
Вибір вхідних дверей - це вибір між спокоєм за безпеку і життям під дамокловим мечем пограбування. Вхідні двері з високим ступенем захисту - особливо актуальне питання в країні, де так багато зломів відбувається щодня. Але купити якісні двері - тільки півсправи. Не менш важливо їх правильно встановити.
 
У мережі магазинів «ЛоксМайстер» Ви завжди зможете вибрати ті вхідні двері, які підійдійдуть саме вам і забезпечать безпеку Вашого житла. Якщо ви віддаєте перевагу найкращому, двері ізраїльського виробництва RB-DOORS приємно порадують вас якістю матеріалів, обробки і надійністю фурнітури. Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» проводять професійне встановлення вхідних дверей RB-DOORS (раніше відомих під брендом MUL-T-LOCK) - послугу, яка принципово відрізняється від установок будь-яких інших дверей. «ЛоксМайстер» також встановлює двері ЛМ.
 
Загальне враження про квартиру складається з непомітних на перший погляд деталей: ергономіки, використаного декору, якісної роботи механізмів замикання. Наш підхід до нюансів продажу та встановленню вхідних металевих дверей особливо ретельний. Ми чудово розуміємо, що натуральні матеріали або оригінальний зовнішній вигляд металевих дверей - це лише частина сучасних вимог до продукції. Адже якщо вхідні сталеві двері раптом почнуть скрипіти чи погано працювати, задоволення від користування зійде нанівець.
 
 
Які ж переваги дає монтаж від професійного локсмайстер - центру?
- Виїзд майстра на замір та експертизу конструкції дверного отвору. При необхідності - зміна розмірів і посилення дверного отвору.
- Рішення для нестандартних дверних прорізів і нестандартних монтажних ситуацій та реалізація під ключ.
- Професійний монтаж додаткових елементів на двері - додаткового замка, домофона, електрозащіпки, контролера та іншого.
- Можливість подальшого тюнінгу дверей - установка декору після закінчення ремонтно-будівельних робіт, встановлення додаткових пристроїв для підвищення безпеки, перекодування циліндра, об'єднання в майстер-систему.
- Розробка рішення обробки дверного отвору, монтаж «під ключ», МДФ панелей та порталів.
- Пропозиція тільки високоякісних дверей, комплектуючих.
- Терміновий монтаж дверей - ізраїльські двері RB-DOORS будь-яких розмірів зі складу в Україні, встановлення впродовж 3- х днів.
- Сервісне обслуговування.
- Ліцензійний монтаж протипожежних дверей.
- Подовжена гарантія на товар. На двері RB-DOORS гарантія 5 років, на двері ЛМ - 1 рік.
 
При якісному, професійному монтажі ваші вхідні двері будуть вас радувати довго і працювати надійно без деформації, поломок і перекошування. Спеціалізовані локсмайстер-центри - мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» подбають про сервісне обслуговування ваших вхідних дверей.
 
 
Матеріали по темі:
 
     
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика